BODY ART SHOW 2016 | TICKETPORTAL vstupenky na dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, šport
|
0
Váš nákupný košík je prázdny

Ak máte účet prihláste sa.

Hľadaj
Teraz
Tyzden
Mesiac
3 mesiace
Rok

BODY ART SHOW 2016

BODY ART SHOW 2016
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Dátum/Date: 18.11.2016 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Grand Hotel Pressburg Bratislava, Antolská 2, Bratislava

Popis/Description:

Najväčšia prehliadka umenia bodypaintingu na Slovensku. Unikátna exhibícia bodypainterov s medzinárodným obsadením. Spoznajte umenie maľovania na telo na vlastné oči.
Vstupenka je All inclusive a platí aj pre vstup na After party s pohostením a stretnutím s účinkujúcimi.

O programe
Po vedením majsterky Slovenska v bodyart Marty Gejdošovej, členky World Bodypainting Association, predstavia na pódiu svoje diela najlepší bodypainteri zo Slovenska a zo zahraničia. Uvidíte množstvo atraktívnych modelov, oblečených iba do pestrých farieb a namaľovaných iba pre túto príležitosť.
Večer bude doplnený speváckymi a tanečnými vystúpeniami a módnou prehliadkou LOMBARDI Fashion House, kde modelmi sa stanú známe osobnosti nášho showbiznisu.

Na záver bude predstavený a pokrstený nový Bodypainting kalendár 2017. Krstným otcom bude Alex Barendregt, prezident Wolrd Bodypainting Association. Kalendár si môžete na mieste zakúpiť a podporiť tak dobrú vec, pretože výťažok z jeho predaja pôjde na podporu prevencie onkologického ochorenia rakoviny prsníka.

Moderátorkou večera bude Andrea Paulínyová (TV Markíza)

O podujatí BODY ART SHOW
Je to jediné podujatie svojho druhu v Slovenskej republike a tento rok sa koná už jeho 3. ročník. Zatiaľ bolo určené iba pre odbornú verejnosť, zástupcov eventových agentúr a novinárom. Prvýkrát má bežný človek možnosť zakúpiť si lístky, zúčastniť sa a zažiť na vlastné oči fascinujúcu show plnú krásy, pestrých farieb a pozitívnych emócií.

Cieľom eventu je predstaviť verejnosti umenie bodypaintingu, jeho krásu a vznešenosť a ukázať jeho možnosti v umeleckom a zábavnom priemysle. Zámerom je najmä dokázať, že nejde v žiadnom prípade o prvoplánovú nahotu, erotiku či vulgárnosť. Práve naopak. Krása, umenie, obdiv a radosť sú najvýstižnejšie pocity pri stretnutí s týmto krátkodobým umením.

Bodypainteri pricestujú do Bratislavy ukázať to najlepšie, čo dokážu. Nebudú limitovaní žiadnymi pravidlami, ako je to na rôznych súťažiach. Použijú všetky dostupné maliarske techniky a doplnky bez obmedzenia. Prídu, lebo ich maľovanie na telo baví a chcú ukázať svoje umenie druhým ľuďom. Milujú maľovanie na „živé plátno“ to na ich dielach sami spoznáte. Maľba jedného modelu trvá 2 až 6 hodín a preto umelci budú so svojimi asistentmi pripravovať svoje diela na vystúpenie už od skorého rána, aby ste večer mali plnofarebný zážitok.

After party. Po skončení show sa koná v kongresových priestoroch Grand Hotel Pressburg after party, kde sa môžete stretnúť s účinkujúcimi, odfotiť sa s bodypainting modelkami, stráviť príjemný večer v neformálnej atmosfére s kvalitným občerstvením, príjemnými ľuďmi a zakúpiť si nový Bodypainting kalendár a pomôcť tak dobrej veci. Generálny partner podujatia Grand Hotel Pressburg sa postará o bohaté pohostenie a rybie špeciality budú od šéfkuchára Vojto Artz, z kuchyne METRO Cash & Carry Slovensko, reklamného partnera eventu.

Lokalita Grand Hotel Pressburg****, v ktorého kongresových priestoroch sa bude tento rok podujatie konať, leží na brehu jazera Draždiak v Bratislave – Petržalke. Hotel je ľahko dostupný MHD a má dostatok miesta priamo v areáli na parkovanie zadarmo. GPS súradnice N: 48.10040 E:17.11348

Dĺžka podujatia: 120 min.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

VSTUPENKY JE MOŹNÉ KÚPIŤ LEN FORMOU HOMETICKET!

Termíny :


Galéria / Médiá :

BODY ART SHOW 2016
BODY ART SHOW 2016 foto1
BODY ART SHOW 2016 foto2
BODY ART SHOW 2016 foto3
BODY ART SHOW 2016 foto4
BODY ART SHOW 2016 foto5
BODY ART SHOW 2016 foto6
BODY ART SHOW 2016 foto7
BODY ART SHOW 2016 foto8
BODY ART SHOW 2016 foto9
BODY ART SHOW 2016 foto10
Bookmark and Share
Zdieľať