Vážený zákazník, práve prebieha prednostný predaj pre držiteľov prístupového hesla. Nákup bez hesla bude umožnený od %ValidDate%. Po tomto čase budú vstupenky sprístupnené na predaj širokej verejnosti.
práve ste sa zaradil do poradia zákazníkov čakajúcich pred Vami. Ste
v poradí, hneď ako na Vás príde rad, budete automaticky presmerovaný do hľadiska. Po opustení stránky alebo obnovení stránky Vás systém zaradí na koniec poradia čakajúcich zákazníkov.
Ďakujeme! Váš Ticketportal.
Nastavenie strážneho psa
Strážny pes je služba, ktorá Vám postráži uvoľnené miesta a vytvorí Vám rezerváciu na základe Vašej požiadavky i vo vašej neprítomnosti a zašle Vám mail s rezerváciou a s pokynom ako dokončiť nákup.
Orientačný plán hľadiska
Mapa hlediště je pouze orientační. Na této mapce si nelze vybrat místo. Podívejte se, kde byste chtěli sedět a pokračujte níže.
V piatok 17.januára 2025 vás pozývame do !freedomu - na koncert michalovskej punkovej legendy - hudobnej skupiny KSS, ktorá oslavuje 30 rokov svojej existencie. Ako hosť vystúpi skupina ANGRY DOLPHINS so svojou svetelnou a rockovou šou.
Angy Dolphins (Hardrock): Katarína Tkáč -Világi - Basgitara Norbert Világi - Sólová gitara a spev Peter Tkáč - bicie
KSS (punk rock): Juraj Rynik - basgitara, spev Miroslav Cucák - gitara Richard Bačík - gitara Martin Vajo - bicie
Vstupenky v hodnote 9€ v predaji LEN na Ticketportal.sk. Kapacita !freedomu na túto akciu je obmedzená na 50 ľudí. Na mieste sa nebudú predávať vstupenky, len cez Ticketportal.sk. Ďakujeme za pochopenie.
Kedy? Piatok 17.január 2025, 20:00 hod.
Kde? !freedom - priestor pre umenie a kultúru Námestie osloboditeľov 80, Michalovce
Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!
Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek
Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.
Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.