6ix9ine aka TEKA$HI69 in Bratislava

6ix9ine aka TEKA$HI69 in Bratislava

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum: 15.6.2018, vchod otvorený od 19:00
Miesto konania: Majestic Music Club, Karpatská 2, Bratislava


6IX9INE aka TEKA$HI69
sa po roku vracia opäť na Slovensko.
Za posledný rok jeho kariéra raketovo stúpla a aktuálne sa stal TEKA$HI jeden z najznámejších interpretov na svete. Singel "GUMMO" aktuálne prekročil hranicu 200 miliónov pozretí, jeho debutový mixtape sa za krátku dobu stal zlatým a po masívnej tour po Amerike sa konečne dostáva na radu tiež Európa.

Jeho talent a kontroverzia, ktorá ho sprevádza ho dostali na pozíciu medzi najviac hot interpretov na svete a jeho koncert je v Európe jeden z najočakávanejších. Napríklad v Londýne ho čakajú dve vystúpenia v O2 Forume, ktoré sú z veľkej časti vypredané, preto sme veľmi radi, že túto show budeme môcť priniesť aj jeho fanúšikom na Slovensku.
Kedže Majestic Music Club má limitovanú kapacitu, tak sa bude jednať o jednu z "najprivátnejších" európskych zastávok, no veríme, že o to viac si fans na Slovensku užijú tento koncert.

Vstup nieje vekovo obmedzený. Jedná sa o koncert, nie klasickú párty. Odporúčame návštevníkom pod 18 rokov doprovod 18+.

Cena vstupenky:
Normal - 29 eur (státie)
VIP - 50 eur (státie/sedenie)
VIP MEET & GREET - 70 eur (státie/sedenie)

Info k vstupenkám:
VIP lístok umožní návštevníkom vstup na vyvýšený priestor oproti pódiu, ktorý zaistí komfortný zážitok z koncertu a tiež vlastný bar. Do predaja sa dostal tiež veľmi limitovaný počet VIP lístkov, ktorý bude spojený s MEET and GREET, kedy sa fanúšik nielen osobne bude môcť stretnuť s TEKA$HIM, ale odnesie si tiež podpísaný plagát.

 

Galéria

Na mape

Top