9. ročník medzinárodnej súťaže Módny návrhár 2020

9. ročník medzinárodnej súťaže Módny návrhár 2020

Dátum: 25. septembra 2020
Miesto: Kultúrny dom A. Hlinku, Ružomberok

Vstupenky

Piatok
25
Sep 2020
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
9. ročník medzinárodnej súťaže Módny návrhár 2020

Popis podujatia

9. ročník medzinárodnej súťaže Módny návrhár je zameraný na podporu a rozvoj aktivít mladých módnych návrhárov z rad študentov stredných a vysokých škôl. Odbornou porotou vyhodnotení traja najlepší módny návrhári postupujú na prezentáciu svojej umeleckej autorskej tvorby prostredníctvom záverečného galavečera, kde im bude udeľovaná cena za pôvodnosť, originalitu, technologickú vyspelosť spracovania výrobku, súlad estetického, funkčného a materiálového riešenia, ďalej za výnimočný umelecký prejav, osobitý vizuálny jazyk, svojskú výpoveď a relevantný odkaz v kontexte súčasného umenia.

V rámci galavečera príde tento rok podporiť mladých módnych návrhárov Fero Mikloško, ktorý predvedie jedinečnú kolekciu Jeseň/Zima. Zároveň medzi jednotlivými módnymi prehliadkami spríjemní večer svojím tanečným vystúpením Dara Rolins a klavírnym vystúpením Igor Bázlik. Celým galavečerom Vás bude sprevádzať moderátorka Marianna Ďurianová.

Príďte podporiť mladých módnych návrhárov a stráviť príjemný večer v priestoroch kultúrneho domu A. Hlinku v Ružomberku.

Súťaž z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top