ABBA Slovakia na zámku

ABBA Slovakia na zámku

Dátum: 24. augusta 2020
Miesto: Šimák Zámok Pezinok, Pezinok

Vstupenky

Pondelok
24
Aug 2020
19:00
ABBA Slovakia na zámku

Popis podujatia

Nebude to len obyčajný večer, bude to večer plný hudby, známych piesní, tanca a zábavy. Príďte a zaspievajte si známe hity od legendárnej skupiny ABBA, v podaní ABBA Slovakia.

V programe ABBA Slovakia, zaznejú najväčšie hity legendárnej skupiny ABBA s najvernejšou interpretáciou, v podaní ABBA Slovakia. Najlepšia koncertná, tanečná a svetelná show, zložená zo 6-člennej kapely verne a naživo imitujúcej hity skupiny ABBA. Súčasťou je 4-členná tanečná formácia.

AGNETHA - Petra Maxin-Čegiňová DiS.art: vyštudovaná muzikalová herečka a speváčka, 2 ceny GRAMMY, účinkovanie v hlavných úlohách muzikálov. Účinkovala v ŠD Košice, DJZ Prešov, DJB Nitra, NOVÁ SCÉNA Bratislava, KALICH Praha, TV programy STV, TV JOJ a ďalšie.

ANI-FRID - MgArt. Dominika Kleisová: vyštudovaná muzikalová herečka a speváčka, účinkovanie v muzikáloch Městské Divadlo Brno, NOVÁ SCÉNA Bratislava, hudobných činohrách Radošinského naivného divadla Bratislava, TV programy TV NOVA a TV JOJ a ďalšie.

BENNY - MgrArt. Martin Onderišin: vyštudovaný klavír na VŠMU Bratislava, pedagóg a ďalšie.

BJORN - Filip Kluknavský: excelentný gitarový virtuóz - samouk, účinkuje v mnohých hudobných produkciách ako Peter Bič project a ďalšie. BICIE - Radoslav Zeleňák DiS.art: vyštudované bicie, vedecká odborná činnosť v oblasti muzikoterapie a ďalšie. BASGITARA - Michal Baluch DiS.art: vyštudovaný muzikálový spevák a herec. Účinkovanie v ŠD Košice, Divadlo hudby a ďalšie.

Spravte si pred koncertom pekný deň a príďte skôr. Čaká na vás prehliadka zámku, čarovnej Galérie umeleckého skla i naozajstných Pálffyho apartmánov. Urobte si ochutnávku vo vinárstve, vychutnajte si večeru v Zámockej vieche alebo Palffy restaurant. Alebo zostaňte po koncerte našimi hosťami. K zvýhodnenému ubytovaniu  ponúkame fľašu nášho vína, návštevu wellness a ubytovaniu samozrejme i raňajky.

VIP vstupenka na prízemí zahŕňa: Obsluha počas večera, víno, nealko, kanapky, syrová variácia, dezert.


VIP KING ROOM LOUNGE: privátna prestrešená lóža v štandarde luxusnej hotelovej izby pre dve osoby  ( na vyžiadanie možnosť prikúpiť ďalšie miesta v lóži prosím kontaktujte na nižšie uvedenom čísle). Víno, nealko, mini studený bufet.
Obsluha na telefón, klimatizácia, privátna toaleta priamo v lóži. Za doplatok 40€/osoba možnosť prenocovať priamo v lóži s raňajkami.
Viac info: +421 33 79 89 000 / hotel@zamokpezinok.sk


Začiatok: 19:00hod.
Miesto: Nádvorie pod holým nebom, Šimák Zámok Pezinok

Po odohratí 30minút predstavenia sa vstupné nevracia.

Deti od 10 rokov – cena vstupenky je bez nároku na zľavu.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture ABBA Slovakia na zámku
picture ABBA Slovakia na zámku
picture ABBA Slovakia na zámku
picture ABBA Slovakia na zámku

Na mape

Top