ABSOLUT EKG IN THE CENTER

ABSOLUT EKG IN THE CENTER

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

🔥ABSOLUT EKG IN THE CENTER🔥
Tentokrát zažiješ niečo výnimočné.
Žiadna obyčajná párty 😉 

Strop slovenskej DJskej scény bude opäť hrať priamo na parkete a bude zdieľať skutočnú silu hudby, emóciu a atmosféru bezhranične spolu s vami!

Imperia-M žije naplno! ?S každou party je náš svet krajší a párty zábavnejšia. Tak sa príd zabaviť na ABSOLUT PÁRTY s DJ EKG a TOMMY RAVE. Máme pre Teba a Tvojich kamošov prichystaný nadupaný program: Krásne Absolut welcome drink ? pre prvých 100 návštevníkov grátis. Tešiť sa môžeš na ABSOLUT TIME! Keď zaznie song Slovenské mamičky, zábava sa zmení na malé farebné šialenstvo, počas ktorého budeme najvášnivejších tanečníkov odmeňovať free Absolutkou! Zatancujú Ti aj sexi UV GOGO dancers a tanečnice v originálnej LED show. Pripravený je aj Absolut 3D photo corner, v ktorom ťa odfotíme a fotku Ti na mieste vytlačíme. ?Aby bola fotka tip top, Tvoj party look dokonale vyladí vizážistka, ktorá Ti vyčaruje UV party makeup! To najlepšie na záver: za každý vypitý Absolut drink venujeme 0,2eura na podporu združenia Ľudia proti rasizmu. ? A nezabúdaj na dve dôležité veci: 1. POD ŽIŤ NECHAJ ŽIŤ. 2. PITE ABSOLUT ZODPOVEDNE.

Vstup:
Predpredaj: www.ticketportal.sk
Normálna vstupenka: 7€
VIP vstupenka: 12€

Pozor cena lístka sa bude zvyšovať!

Na mieste:

Normálna vstupenka: 9€

VIP vstupenka 15€

VIP zahrňuje:

špeciálny priestor hore na balkóne s najlepším výhľadom a vlastným barom pre väčší komfort.,
Výhodou VIP zóny je obmedzený počet predaja vstupeniek, ktorý zabráni preplnenému priestoru VIP ZÓNY. VIP lístok nezaručuje sedenie!

Rezervácie SMS: iba s BOTTLE servisom podľa vlastného výberu.
0910443311

Obyčajný vstup - tento vstup nezahŕňa vstup do VIP zóny. Majiteľ tohto lístka bude na parkete podniku. Počet týchto lístkov je obmedzený a ich cena sa bude postupne zvyšovať.

Galéria

picture ABSOLUT EKG IN THE CENTER
picture ABSOLUT EKG IN THE CENTER

Na mape

Top