ANASTACIA The Evolution Tour 2018

ANASTACIA The Evolution Tour 2018

Dátum: 12. augusta. 2018
Miesto: Amfiteáter Trnava

Vstupenky

Nedeľa
12
Aug 2018
20:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
ANASTACIA The Evolution Tour 2018

Popis podujatia

Popová legenda Anastacia - mega hlas s hitmi "Som Outta Love" a "Left Outside Alone" - sa vracia do Európy 2018 na turné Evolution. Anastacia je jedným z najznámejších hlasov našej doby a oslavuje siedmy album "Evolution", ktorý bol nahrávaný v Štokholme výkonným producentom Andersom Baggem (Celine Dion, Janet Jackson, Madonna) a jeho tímom Baggpipe Studios. Evolution označuje návrat Anastacii k starým - podmanivým rockovým skladbám, striedajúcimi sa s chytlavými popovými piesňami a pohyblivými baladami, ktorými dominuje okamžite rozpoznateľný oduševnený hlas. Tento hlas zaznie i v Trnave, dňa 12. augusta 2018.

Keď hovoríme o novom turné, Anastacia povedala: "Som nadšená, že sa vrátim do Európy a hrám Evolution. Toto turné nadväzuje na koncertnú sériu Ultimate Collection, počas ktorej som ohlásila spoluprácu s nadáciou Cancer Research UK, na prevenciu a výskum rakoviny."

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - ANASTACIA The Evolution Tour 2018 - 12.8.2018 o 20:30 hod.

Predstavenie ANASTACIA The Evolution Tour 2018, ktoré sa malo konať dňa 12.8.2018 o 20:30 hod. v City Arena Trnava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: Amfiteáter Trnava.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Vstupenky sa NEMôŽU vracať, klienti NEMAJÚ nárok na vrátenie peňazí !

ŠŤASTIE PRAJE TRNAVE! V MESTE ZAŽIJÚ TRNAVČANIA KONCERT POPULÁRNEJ SPEVÁČKY, AJ ZÁPAS 3. PREDKOLA LIGY MAJSTROV.

Na základe úspešného postupu klubu FC Spartak Trnava sa dňa 23.7.2018 vyžreboval zápas UEFA a celý štadión musí byť k dispozícii potrebám UEFA už 13.8.2018,. Z tohto dôvodu nie je možné uskutočniť koncert Anastacia na futbalovom štadióne, nakoľko balenie techniky a príprava trávnika sa nestihne v požadovanom čase. Koncert sme museli preložiť do priestorov trnavského amfiteátra. Vstupenky zakúpené na štadión platia i do amfiteatra, taktiež sa zachovajú formy sedenia a státia. Za nepredpokladanú vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme, ale veríme, že koncert bude skvelý.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top