ANNE-SOPHIE MUTTER – Mozart

Abonentný cyklus Gesamtkunstwerk 2018/2019
ANNE-SOPHIE MUTTER – Mozart

Dátum: 6. mája 2019
Miesto: Koncertná sieň Slovenskej filharmónie, Bratislava

Vstupenky

Pondelok
6
Máj 2019
19:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
ANNE-SOPHIE MUTTER – Mozart

Popis podujatia

ANNE-SOPHIE MUTTER, husle
Komorný orchester Viedeň-Berlín
Wolfgang Amadeus Mozart:
Koncert pre husle a orchester č. 2 D dur, KV 211
Koncert pre husle a orchester č. 3 G dur, KV 216 Štrasburg
Symfónia č. 1 Es dur, KV 16
Koncert pre husle a orchester č. 5 A dur, KV 219 Turecký

Ak by bola Anne Sophie-Mutter filmovou herečkou, do Bratislavy by zavítala hollywoodska hviezda najžiarivejšieho formátu. Žiačka a chránenkyňa veľkého Herberta von Karajana je dnes jednou z najväčších žijúcich legiend nielen mozartovskej interpretácie, ale aj klasickej hudby vôbec.

V Koncertnej sieni Slovenskej filharmónie ponúkne spolu s prominentným orchestrom zloženým z hráčov Viedenských a Berlínskych filharmonikov crème de la crème Mozartovej komornej tvorby, v ktorých sa zaskvejú najmä koncerty pre husle a orchester s podnadpismi Turecký a Štrasburg. Oba zaujmú predovšetkým bohatými záverečnými vetami plnými prekvapivých tematických zvratov, ale i pomalými frázami dýchajúcimi očarujúcou čistotou, hĺbkou a výrazom na pozadí pôsobivého, všetkými farbami hrajúceho orchestra.

Týmto slávnostným koncertom si pripomenieme Deň Európy – 69. výročie Schumanovej deklarácie a zároveň 15. výročie vstupu Slovenskej republiky do Európskej únie.

Vstupenky:

A kategória 125 EUR

B Kategória 105 EUR

Zľavnené (ITIC/ISIC/Dôchodca) z B Kategórie (okrem pódia) 25 EUR - VYPREDANÉTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top