Abborn - Abba revival

Abborn - Abba revival

Dátum: 12. januára 2019
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Sobota
12
Jan 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Abborn - Abba revival

Popis podujatia

Generation ABBA pôsobí už takmer 20 rokov na scéne a zdieľa právnu ochranu originálnej produkcie. Počas svojej existencie si na viac ako 5000 odohraných koncertoch v rámci Európy vychutnalo túto fantastickú show viac ako 1 000 000 divákov. Počas svojej dlhoročnej kariéry mali tú česť osobne sa stretnúť s členom originál ABBY - Benny Andersson.Základné kvarteto dopĺňa basová gitara a bicie, vďaka čomu hrá kapela úplne na živo bez akýchkoľvek hudobných podkladov. Šesť spevov, autentický vokálny prejav, perfektná choreografia a originálne kostýmy umocňujú fantastický zážitok z vystúpenia tejto vernej ilúzie najväčšej švédskej legendy.

Kapela absolvovala turné a vystúpenia na prestížnych festivalových a divadelných pódiach v Estónsku, Rusku, Španielsku, Anglicku, Portugalsku, Holandsku, Francúzsku, Maďarsku, Belgicku, Rumunsku, a mnohých ďalších. Tento rok získala angažmá v Dubaji, Abu Dabi, Singapure a Bahraine. Budúci rok ich po prvýkrát čaká turné v USA a Kanade.

Rezervácie: info@bluenote.sk alebo na tel.č.0902 608 912Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top