Akadémia výbušnej vedy

Akadémia výbušnej vedy

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Srdečne Vás pozývame na hudobnú, divadelno - vzdelávaciu šou pre celú rodinu! Akadémia výbušnej vedy. S Akademikom Pipetom a jeho pomocníkmi - laborantom Horákom a asistentkou Pravítkovou zažijete nielen kopec pozitívnych emócií a dobrej nálady, ale aj spoznáte nové tajomstvá vedy.

Akadémia výbušnej vedy je veľmi neobyčajná akadémia! Neobsahuje žiadne nudné či nezaujímavé predmety, domáce úlohy, alebo známky. Veď sme pre Vás, našich nových študentov zozbierali tie najzaujímavejšie a najvýraznejšie pokusy a experimenty.

V našej Akadémii sa budeme venovať vytváraniu kryštálov, vystreľovať dym a uvidíte, ako vybuchuje tekutý dusík. Taktiež budeme experimentovať so suchým ľadom a vzduchom. Zažijete preteky v nákupných vozíkoch poháňaných hasiacím prístrojom a samozrejme si zaspievame rozličné pesničky.

To však nie je všetko! Oboznámime Vás s tými najväčšími objavmi a vynálezmi. Porozprávame Vám o významných osobnostiach vedy, techniky, medicíny a kultúry. Akadémia výbušnej vedy je prvá náučno - divadelná šou pre celú rodinu, ktorá dokazuje, že veda vie byť zaujímavou aj zábavnou.

Skúšaj, experimentuj a nevzdávaj sa. Veď možno práve z teba bude ďalší Galileo, Koperník či Darvin. Akadémia výbušnej vedy je ta najzábavnejšia zo všetkých vedeckých a ta najvedeckejšia zo všetkých zábavných šou pre celú rodinu.

Parametre show:

- Cieľové publikum: rodiny s deťmi od 4 rokov

- Dĺžka predstavenia 60 min.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Akadémia výbušnej vedy
picture Akadémia výbušnej vedy
picture Akadémia výbušnej vedy
picture Akadémia výbušnej vedy

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Akadémia výbušnej vedy - 3.3.2020 a 4.3.2020 o 17:00 hod.

Predstavenie Akadémia výbušnej vedy, ktoré sa malo konať dňa 3.3.2020 a 4.3.2020 o 17:00 hod. v Spoločenský Dom NIVY, Bratislava a Dom kultúry Prievidza, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to buď osobne na adrese Karadžičova 14, Bratislava, alebo poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P. O. Box 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená,
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na poukazky@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top