Aleš Kalina - Emočné rovnice

Aleš Kalina - Emočné rovnice

Dátum: 28. marca 2019
Miesto: Hotel Devín, Riečna 4, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
28
Mar 2019
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Aleš Kalina - Emočné rovnice

Popis podujatia

""Hnevá vás vaša hlava? Poďte sa naučiť, ako si ju prerobiť. Máte jedinečnú príležitosť sa opäť stretnúť so zakladateľom metódy Emočné rovnice Alešom Kalinom, ktorý dokázal, že sa mozog dá preprogramovať, a tak sa zbaviť opakujúcich sa problémov rôzneho druhu. Od bežných až po tie psychiatrické.""


""Trvalo mi takmer 20 rokov, kým som prišiel na to, čo stojí za mojimi neúspešnými pokusmi o spokojný život bez problémov. Moja hlava si často aj tak presadí svoje. Má však často zlé až deštruktívne programy, podľa ktorých riadi moje rozhodovanie aj v tých najdôležitejších situáciách. Ak sa podarí tieto nesprávne programy nájsť a vymazať, dostaví sa žiadaný úspech. Ak sa to však nepodarí, opakujú sa tie isté situácie stále dokola. Vymenujte si teraz svoje tri najväčšie problémy, s ktorými už roky bojujete. A hoci sa snažíte zo všetkých síl, výsledok je stále rovnaký. Či je to v oblasti vzťahov, práce, peňazí...Je to jedno! Nemáte to, po čom túžite a bolí vás to. Môžem vás však ubezpečiť, že za týmito neúspechmi vždy stoja programy vo vašej hlave. Tieto vás stále privedú do miesta, v ktorom nechcete byť. Na seminári vás naučím, ako si nájsť aspoň svojich prvých 10 obmedzujúcich programov."""Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top