Detail info
Close

Andrea Zimányiová & Band - Vianočný koncert spievaného šansónu

Andrea Zimányiová & Band - Vianočný koncert spievaného šansónu

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Andrea Zimányiová & Band   - Vianočný koncert spievaného šansónu

Slovenská multižánrová speváčka Andrea Zimányiová si pre svojich fanúšikov pripravila Vianočný koncert spievaného šansónu, na ktorom si budú môcť návštevníci vypočuť známe domáce a svetové šansóny v mimoriadnom umeleckom prevedení a nápaditých aranžmánoch.

Na koncerte zaznejú nielen autorské skladby z debutového albumu  „Okno do duše“ ale aj novšie piesne.Počas večera zaznie tvorba od Juraja Buriana, Adrieny Bartošovej, Viliama Majera a iných autorov.

Žánrovo pestré a inštrumentálne nápadité diela  s vynikajúcimi domácimi  textami od Zora Laurinca, Moniky Kozelovej a iných s presahom k iným žánrom, sú zárukou jedinečného  umeleckého zážitku.

Koncert nadväzuje aj na tradíciu  šírenia idey šansónových večerov režiséra Jozefa Bednárika pre ktorého bola Andrea Zimányiová akýmsi precítením a naplnením myšlienky spievaného šansónu.

S úctou a odkazom  k spievanému šansónu tak zaznejú  obľúbené Bednárikové šansóny a autorská tvorba talentovanej speváčky.

A zaznie aj jedno malé  prekvapenie v podobe piesne, ktorú hrá kapela iba pri výnimočných príležitostiach, akým je práve obdobie adventu a blížiacich sa Vianoc.

 

Obsadenie kapely:

Andrea Zimányiová - spev
Katarína Belicza - gitara
Anton Zajaček - bicie
Tamás Belicza - basgitara
Erik Dimitrov - klavír
Viliam Majer - akordeón

 

Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Andrea Zimányiová & Band - Vianočný koncert spievaného šansónu
Top