Andrea Zimányiová a band

Andrea Zimányiová a band

Dátum: 24. februára 2017 - 30. novembra 2018
Miesto: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom

Vstupenky

Piatok
24
Feb 2017
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Andrea Zimányiová a band
Piatok
30
Nov 2018
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Andrea Zimányiová a band

Popis podujatia

Andrea Zimányiová je úspešnou slovenskou multižánrovou speváčkou, ktorá svoje umelecké kvality potvrdila na mnohých svetových súťažiach, okrem iných aj ako laureátka svetovej súťaže francúzskych piesní v Splite v roku 2000. Je nositeľkou prestížnej ceny poroty Objav Visa Francophone 2002 na svetovom festivale vo Francúzsku a v roku 2009 sa svetovému publiku predstavila na národnom kole Eurovízie.


Andrea Zimányiová okrem šansónu interpretuje takmer každý žáner, rock, pop, piesne s nádychom jazzu či muzikálové piesne. Prvá ňou verejne odprezentovaná pieseň už v roku 1999 bola od Francisa Cabrela – „Je l’aime a mourir“. Následne spievala piesne Édith Piaf, ktoré zaraďuje do koncertných vystúpení aj v súčasnosti. Šansón nie je vhodným žánrom pre každého speváka a ako sama hovorí "Človek musí šansón robiť s láskou, milovať ho a byť úprimný."Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top