Detail info
Close

Avantasia - MOONGLOW WORLD TOUR 2019

Avantasia - MOONGLOW WORLD TOUR 2019

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Takmer neuveriteľná senzácia! Najúspešnejšia rocková opera všetkých čias po 3 rokoch opäť prevalcuje Európu a svet. A jej svetové turné začína práve u nás, na Slovensku!

Táto rocková opera je známa svojím výborným speváckym aj muzikantským obsadením na albumoch aj na živých koncertoch, preto je určite sa na čo tešiť. Samozrejme nesmieme nespomenúť hitové skladby, či už ide o dravé rockové vypaľovačky, nádherné balady, alebo heavy metalové ikony.
Zatiaľ sú síce známi „len“ hostia na najnovšom albume Moonglow, ale je jasné že aj naživo pôjde z tvorcom Avantasie, Tobim Sammetom, celá perepúť známych mien!
Album Moonglow ozdobia hlasy známe aj z predošlých albumov, ako Ronnie Atkins (Pretty Maids), Jørn Lande (Jorn, ex-Masterplan), Eric Martin (Mr. Big), Geoff Tate (Operation : Mindcrime, ex-Queensryche), Michael Kiske (Helloween, Unisonic) či Bob Catley (Magnum), ale tiež nové mená ako Candice Night (Blackmore's Night), Hansi Kürsch (Blind Guardian) a tiež Mille Petrozza (Kreator)!

Dvomi fantastickými megakoncertmi - v Prešove sa to všetko spustí a cez Bratislavu sa presunie táto „hystéria“ do celého sveta! A to MOONGLOW WORLD TOUR začína doslova na deň presne 3 roky od ich prvej návštevy Slovenska v rámci turné!

Treba však byť pripravený ! Pozor ! Niektoré koncerty európskeho turné sú už vypredané, niektoré sa k tomu rýchlo blížia. Nečakajte s nákupom vstupeniek ani vy ! Kúpte si lístky ako Vianočný darček ! Cena sa bude po Novom roku zvyšovať.  Album samotný vyjde 1. februára 2019.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Top