B2B Boost

B2B Boost

Dátum: 16.6.2021 od 09:00 hod.
Miesto: U Vás doma
Adresa: Online, Online
COVID-19 :
POZOR
Vzhľadom na epidemiologické opatrenia vo vzťahu k ochoreniu COVID-19 Vás v mene Usporiadateľa prosíme, aby ste si na podujatie spolu so vstupenkou doniesli aj vyplnený formulár s kontaktnými údajmi na návštevníka ku každej zakúpenej vstupenke samostatne. Ďakujeme za pochopenie

Stiahnuť formulár

Jediná online B2B konferencia na Slovensku!

Vstupenky

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
B2B Boost
16.6.2021 od 09:00 hod.
U Vás doma

Online

Popis podujatia

Objavte najnovšie trendy a inovácie z oblasti B2B marketingu.

B2B BOOST je 2. ročník online konferencie, na ktorej sa zídu odborníci z oblasti B2B marketingu, aby spoločne zdieľali svoje poznatky, skúsenosti a nápady

Prečo by B2B firmy mali využívať online marketing? Do akej miery je content marketing v B2B dôležitý? Manuálne úkony vs. automatizácia v B2B marketingu. Ako na lead generation, ako správne spracovávať a evidovať leady?

To všetko a mnoho ďalšieho sa dozviete 26. mája na online konferencii B2B BOOST.

Cena vstupného:
1. vlna - 47,88€ s DPH
2. vlna - 71,88€ s DPH

Livestream bude možné sledovať v deň podujatia na stránke www.boost-conferences.sk

Po klkinutí na tlačidlo "Sledovať livestream" zadáte váš unikátny kód, ktorý nájdete v ľavom hornom rohu v červenom rámčeku na vašej vstupenke.

V prípade, že máte záujem o nákup vstupeniek na faktúru, kontaktujte prosím: objednavky@ticketportal.sk

Účastník má záznam k dispozícii ešte 14 dní.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - B2B Boost - 26.5.2021 o 09:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie B2B Boost, ktoré sa malo konať dňa 26.5.2021 o 09:00 hod. v U Vás doma Online, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 16.6.2021 o 09:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 10.5.2021!

POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave, Aupark Bratislava alebo v OC MAX Prešov alebo na inom zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to najneskôr do 10.5.2021 poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 10.5.2021 zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 10.5.2021 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 10.5.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 10.5.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 10.5.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť najneskôr do 10.5.2021 na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top