BEATLES SHOW - THE BACKWARDS

BEATLES SHOW - THE BACKWARDS

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

BEATLES SHOW – The Backwards 

To musíte zažiť!

Najväčšie hity The Beatles na jedinečnej BEATLES SHOW. Veľké hity a pesničky, ktoré dobre poznáte a k tomu originálny zážitok, pri ktorom sa budete dobre baviť! S najlepšou kapelou na svete, ktorá beatlesákov interpretuje - THE BACKWARDS

Skupina The Backwards začala svoju kariéru v roku 1995. The Backwads sa od začiatku snažili o čo najvernejšiu interpretáciu skladieb z každého albumu či singlu. Tajomstvom úspechu The Backwards je pozornosť členov kapely pre detail. Každá vokálna linka, harmónia, akordová zmena, perkusie, či orchestrálny part a mnoho, mnoho ďalších podstatných detailov sú poctivo naskúšané a dokonale naštudované. Okrem verného hudobného podania úplnosť imidžu skupiny dotvára, rovnako ako u Beatles, ľavoruký basový gitarista. Keď sú všetky tieto „ingrediencie” dané dokopy, vzniká magický zážitok a dokonalá ilúzia živého vystúpenia skupiny The Beatles. Ako jeden z dôkazov je aj dvojnásobné medzinárodné víťazstvo na New York Beatlefeste v roku 1998 & 2003. V silnej konkurencii spomedzi 36 kapiel zvíťazili The Backwards v „Battle of the Bands“ - „bitke skupín“ o čo najvernejšiu interpretáciu a získali 1. miesto. Jednou z gratulantiek k úspechu bola aj sestra Georga Harrisona, pani Louis Harrison, ktorá podľa jej slov viac než po 30 rokoch opäť počula „sound of The Beatles“ - zvuk Beatles.

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture BEATLES SHOW - THE BACKWARDS
picture BEATLES SHOW - THE BACKWARDS
picture BEATLES SHOW - THE BACKWARDS
picture BEATLES SHOW - THE BACKWARDS
Top