Detail info
Close

BELLA FIGURA

Divadlo Aréna
BELLA FIGURA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Z dôvodu rekonštrukcie budovy Divadla Aréna, budeme od septembra 2021 hrávať naše predstavenia v Divadle Pavla Országha Hviezdoslava (DPOH).

Inscenáciu BELLA FIGURA pre vás hráme na Javisku DPOH.

Po obrovskom úspechu opäť prichádza do Divadla Aréna Yasmina Reza! 

Jej najnovšia hra Bella Figura po prvýkrát na slovenskom javisku!

Najúspešnejšia francúzska autorka, držiteľka prestížnej ceny Laurenca Oliviera, laureátka Tony Award, Grand Prix Francúzskej akadémie a Molièrovej ceny predstavuje hru napísanú na objednávku Schaubühne Berlin, v spolupráci  s hviezdou nemeckej réžie Thomasom Ostermeierom.

 

Nóbl reštaurácia, v ktorej sa stretávajú piati ľudia. 

Zdá sa, že všetko je tak, ako má byť. Aspoň na prvý pohľad to tak vyzerá. 

Všetko sa poriadne zamotá, keď Boris, ktorý vezie v aute svoju nevyrovnanú milenku Andreu, pri cúvaní na parkovisku zrazí staršiu dámu Yvonne. Nič sa jej nestane, a tak oboch pozve na svoju narodeninovú oslavu. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby to nebola svokra konzervatívnej Françoise – najlepšej priateľky Borisovej manželky. Keď túto nepríjemnú situáciu začne zachraňovať Eric, chorobne naviazaný na mierne pomätenú matku so zvláštnym zmyslom pre humor, stretnutie piatich ľudí pri pohári šampanského a morských ježkoch sa náhle zvrtne na absurdne vyšinutý večer, plný groteskných momentov, aké vie priniesť iba sám život.

"Autorka je zastupovaná spoločnosťou THALEIA PRODUCTIONS, Paríž."

UPOZORNENIE: Počas predstavenia sa na javisku fajčí.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - BELLA FIGURA - 20.11.2022 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie BELLA FIGURA, ktoré sa malo konať dňa 20.11.2022 o 19:00 hod. v DPOH, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 16.1.2023 o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Oznám organizátora:

Z dôvodu náhlej zdravotnej indispozície jedného z účinkujúcich je predstavenie BELLA FIGURA dňa 20.11.2022 o 19:00 hodine ZRUŠENÉ! Zakúpené a rezervované vstupenky zostávajú v platnosti na ďalšiu reprízu predstavenia, ktorú odohráme dňa 16.1.2023 o 19:00 hod. na javisku DPOH. Všetkým divákom sa ospravedlňujeme a tešíme sa na najbližšie stretnutie s vami v divadle.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top