Detail info
Close

BODY ART SHOW 2019

BODY ART SHOW 2019

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

V piatok 18. októbra sa v Mestskom divadle P.O. Hviezdoslava v Bratislave sa diváci stanú svedkami revolúcie v prezentovaní umenia na divadelných doskách. Telá nahé a predsa oblečené, realitu aj dokonalú ilúziu, predvedú publiku najlepší slovenskí a zahraniční bodypainteri pod vedením najúspešnejšej slovenskej bodypainterky, umelkyne Marty Gejdošovej.

Príbeh nabitý emóciami divákom vyrozprávajú umelecké obrazy nanesené na telá modelov a hercov. Dokopy 70 účinkujúcich predvedie veľkolepú šou, ktorá nemá vo svete obdoby.
Celým večerom bude ako moderátor sprevádzať Vlado Voštinár.

Podujatie veľkolepo otvorí Sisa Sklovská. V hlavnej úlohe bude za záchranu našej zeme bojovať fenomenálna Mirka Partlová. Do čela organizácií s opačnými zámermi sa zase postaví divadelný kráľ Janko Greššo.
Na pódiu sa objavia aj známe tváre z divadla Nová Scéna Janko Slezák a Janko Minarík.
Podujatie disponuje viac ako hodinou autorskej hudby, ktorú bude naživo hrať kapela Golden Band, pod vedením víťaza Česko-slovenského X-faktoru Petra Bažíka.
Scény okorení tanečná skupina Mario Lapez dance company. Okrem iného účinkujú aj viaceré známe tváre slovenského šoubiznisu ako napríklad Roman Pomajbo, Vratko Sirági, Silvia Šuvadová, Jakub Petraník, Petra Palevič, Matúš Krnčok, Dominika Šuger, Noro Mészároš, Jarmila Kováčová, Marcella Molnárová a ďalší.

Intenzívny zážitok podporí technické prevedenie celého podujatia. Scéna disponuje dvomi stovkami osvetľovacej techniky, stage dizajn bol vyrobený na mieru, len pre príležitosť tohto večera a umelecké spracovanie každej scény doplní veľkoplošná, interaktívna projekcia.

Výnimočnosť tohto večera podporuje aj fakt, že sa jedná o jedno-premiérovú záležitosť. Čo uvidíte sa už nikdy nezopakuje. Tvorcovia takto vyjadrujú najsilnejší aspekt bodypantingu, ktorým je pominuteľnosť. Všetky maľby budú umelci maľovať už od skorého rána iba pre toto jediné predstavenie.

Príprava BODY ART SHOW 2019 trvala celý rok a podieľalo sa na nej stovka ľudí. Tento kolos ťahá vpred niekoľko talentovaných hláv. Jednou z nich je scenárista a režisér, vizionár Michael Sharmant, absolvent London Film Academy. Do projektu vstupuje pevnou rukou už po tretí krát.

 

Po predstavení bude pokrstený Bodypainting kalendár na rok 2020 autorky Marty Gejdošovej, z ktorého výťažok z predaja pôjde organizácii Ružová stužka na podporu prevencie rakoviny prsníka.

 

Príjemným zakončením večera bude raut pre obchodných partnerov a držiteľov VIP vstupeniek. V spoločenských priestoroch divadla sa budú hostia môcť odfotiť s účinkujúcimi a modelkami, zažiť súkromný koncert Petra Bažíka a porozprávať sa pri dobrom víne a bohatom občerstvení.

Zúčastnite sa BODY ART SHOW 2019. Zažite výnimočnú atmosféru umenia, krásy a pestrých farieb a zároveň pomôžte správnej myšlienke.


Nad podujatím BODY ART SHOW 2019 preberá záštitu primátor hlavného mesta Bratislavy Matúš Vallo.

Dress code: classy

Lokalita: Mestské divadlo P.O. Hviezdoslava Laurinská, 811 01 Bratislava

VIP 45 € (najlepšie miesto na sedenie a vstup na After Párty v priestoroch divadla)

Prízemie  30 €

Balkón 25 €

Foto Pass  40 € (prístup do zákulisia od 17:00 hod a na After Párty v priestoroch divadla).

Foto PASS - nemá nárok na miesto na sedenie.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture BODY ART SHOW 2019
picture BODY ART SHOW 2019
picture BODY ART SHOW 2019
picture BODY ART SHOW 2019
picture BODY ART SHOW 2019
picture BODY ART SHOW 2019
picture BODY ART SHOW 2019
picture BODY ART SHOW 2019
picture BODY ART SHOW 2019
picture BODY ART SHOW 2019
Top