BODY ART SHOW 2016

BODY ART SHOW 2016

Dátum: 18.11.2016 o 19:00 hod. - FOTO pass
Miesto: Grand Hotel Pressburg****, Antolská 2, Bratislava

Vstupenky

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
BODY ART SHOW 2016
18.11.2016 o 19:00 hod. - FOTO pass

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
BODY ART SHOW 2016
18.11.2016 o 19:00 hod.

Popis podujatia

Dátum/Date: 18.11.2016 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Grand Hotel Pressburg Bratislava, Antolská 2, Bratislava

Popis/Description:

Najväčšia prehliadka umenia bodypaintingu na Slovensku. Unikátna exhibícia bodypainterov s medzinárodným obsadením. Spoznajte umenie maľovania na telo na vlastné oči.
Vstupenka je All inclusive a platí aj pre vstup na After party s pohostením a stretnutím s účinkujúcimi.

O programe
Po vedením majsterky Slovenska v bodyart Marty Gejdošovej, členky World Bodypainting Association, predstavia na pódiu svoje diela najlepší bodypainteri zo Slovenska a zo zahraničia. Uvidíte množstvo atraktívnych modelov, oblečených iba do pestrých farieb a namaľovaných iba pre túto príležitosť.
Večer bude doplnený speváckymi a tanečnými vystúpeniami a módnou prehliadkou LOMBARDI Fashion House, kde modelmi sa stanú známe osobnosti nášho showbiznisu.

Na záver bude predstavený a pokrstený nový Bodypainting kalendár 2017. Krstným otcom bude Alex Barendregt, prezident Wolrd Bodypainting Association. Kalendár si môžete na mieste zakúpiť a podporiť tak dobrú vec, pretože výťažok z jeho predaja pôjde na podporu prevencie onkologického ochorenia rakoviny prsníka.

Moderátorkou večera bude Andrea Paulínyová (TV Markíza)

O podujatí BODY ART SHOW
Je to jediné podujatie svojho druhu v Slovenskej republike a tento rok sa koná už jeho 3. ročník. Zatiaľ bolo určené iba pre odbornú verejnosť, zástupcov eventových agentúr a novinárom. Prvýkrát má bežný človek možnosť zakúpiť si lístky, zúčastniť sa a zažiť na vlastné oči fascinujúcu show plnú krásy, pestrých farieb a pozitívnych emócií.

Cieľom eventu je predstaviť verejnosti umenie bodypaintingu, jeho krásu a vznešenosť a ukázať jeho možnosti v umeleckom a zábavnom priemysle. Zámerom je najmä dokázať, že nejde v žiadnom prípade o prvoplánovú nahotu, erotiku či vulgárnosť. Práve naopak. Krása, umenie, obdiv a radosť sú najvýstižnejšie pocity pri stretnutí s týmto krátkodobým umením.

Bodypainteri pricestujú do Bratislavy ukázať to najlepšie, čo dokážu. Nebudú limitovaní žiadnymi pravidlami, ako je to na rôznych súťažiach. Použijú všetky dostupné maliarske techniky a doplnky bez obmedzenia. Prídu, lebo ich maľovanie na telo baví a chcú ukázať svoje umenie druhým ľuďom. Milujú maľovanie na „živé plátno“ to na ich dielach sami spoznáte. Maľba jedného modelu trvá 2 až 6 hodín a preto umelci budú so svojimi asistentmi pripravovať svoje diela na vystúpenie už od skorého rána, aby ste večer mali plnofarebný zážitok.

After party. Po skončení show sa koná v kongresových priestoroch Grand Hotel Pressburg after party, kde sa môžete stretnúť s účinkujúcimi, odfotiť sa s bodypainting modelkami, stráviť príjemný večer v neformálnej atmosfére s kvalitným občerstvením, príjemnými ľuďmi a zakúpiť si nový Bodypainting kalendár a pomôcť tak dobrej veci. Generálny partner podujatia Grand Hotel Pressburg sa postará o bohaté pohostenie a rybie špeciality budú od šéfkuchára Vojto Artz, z kuchyne METRO Cash & Carry Slovensko, reklamného partnera eventu.

Lokalita Grand Hotel Pressburg****, v ktorého kongresových priestoroch sa bude tento rok podujatie konať, leží na brehu jazera Draždiak v Bratislave – Petržalke. Hotel je ľahko dostupný MHD a má dostatok miesta priamo v areáli na parkovanie zadarmo. GPS súradnice N: 48.10040 E:17.11348

----------------------------------------------------------
FOTO pass je vstupenka určená neakreditovaným fotografom s fotoaparátom alebo kamerou na profesionálne použitie. Vstupenku pre fotografov FOTO pass je možné zakúpiť vopred cez portál www.ticketportal.sk. Počet vydaných vstupeniek FOTO pass pre fotografov je limitovaný.
Fotografovi bude pri vstupe na podujatie odovzdaná identifikácia (FOTO pass), ktorú musí viditeľne nosiť pri sebe počas podujatia a ktorá mu umožní pohyb vo vyhradených zónach. Pre fotografov bude vyhradená zóna na konci sály, aby mali priestor na statív a fotenie s teleobjektívom. O obmedzeniach bude fotograf informovaný usporiadateľom na mieste a zaväzuje sa tými pokynmi riadiť a dodržiavať ich.
Fotograf rešpektuje, že prednosť pri snímaní majú akreditovaní novinári a fotografi a video tím usporiadateľa (SHARMANT film).

Vstup do priestorov podujatia s FOTO pass od 18:00 hod. K vstupenke FOTO pass sa neviaže miesto na sedenie v sále hlavného programu (show).

Fotograf môže byť požiadaný usporiadateľom o poskytnutie vyhotovených záberov na účely propagácie podujatia. Formát jpg v nižšom rozlíšení, s ochranným znakom fotografa, prípadne usporiadateľ musí uvádzať autora fotografie.   

UPOZORNENIE. Na podujatí BODY ART SHOW 2016 môžu fotografovať a zhotovovať audiovizuálny záznam iba usporiadateľom akreditovaní novinári, fotografi a filmové štáby. Návštevníkom podujatia je zakázané používať fotoaparáty a kamery na profesionálne použitie, s vysokým rozlíšením a /alebo s výmennými objektívmi. Návštevník s takýmto profesionálnym vybavením nebude na podujatie vpustený.

Dĺžka podujatia: 120 min. + After párty do 24.hod.

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture BODY ART SHOW 2016
picture BODY ART SHOW 2016
picture BODY ART SHOW 2016
picture BODY ART SHOW 2016
picture BODY ART SHOW 2016
picture BODY ART SHOW 2016
picture BODY ART SHOW 2016
picture BODY ART SHOW 2016
picture BODY ART SHOW 2016
picture BODY ART SHOW 2016
picture BODY ART SHOW 2016

Na mape

Top