Bashavel - Jazzový večer inšpirovaný ľudovou nôtou

Bashavel - Jazzový večer inšpirovaný ľudovou nôtou

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Skupina Bashavel sa zrodila na jar v roku 2006 ako spoločný projekt popredných slovenských hudobníkov. Svojou hudobnou rečou chce nadviazať na ľudové tradície a vniesť do nich mnohorakosť v podobe rôznych rytmov, žánrov a nálad. Koncom roka 2017 vydala svoj debutový album Hoorhay, za ktorý získala cenu ,,najlepší jazzový album“ Radio_HeadAwards 2017. Skladba Hruška bola vybraná ako hudba pre oficiálny trailer prvého slovenského nemého filmu Jánošík. Skupina stihla od svojho vzniku vystúpiť na mnohých slovenských a zahraničných koncertoch a festivaloch, ako napríklad, koncerty v Théâtre Axel Toursky v Marseille, festival Jazzfest Brno, koncert v Rádiu Katowice, v Slovenskom národnom divadle, v Divadle Aréna v Bratislave, festivaly Konvergencie, Jazz pod hradom v Trenčíne, Vivamusica!, InternationalJazz Festival Piešťany, festival Folkové prázdniny Náměšť nad Oslavou a i.

Koncert je súčasťou festivalu Hudobné leto Trenčianske Teplice. Viac informácií o programe nájdete na www.hudobneleto.sk.

Voľné sedenie: 15 €
VIP Box A s miestenkou a občerstvením 20 € / osoba
VIP Box B s občerstvením 80 € / 4 osoby

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Galéria

picture Bashavel - Jazzový večer inšpirovaný ľudovou nôtou

Na mape

Top