Bulgarian Voices Angelite - Anjelské hlasy z Bulharska Bratislava 2022

Bulgarian Voices Angelite - Anjelské hlasy z Bulharska Bratislava 2022

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

19-členný ženský spevácky zbor Bulgarian Voices Angelite sa vôbec prvýkrát predstaví v Bratislave. Počas svojej 35-ročnej histórie získali celosvetový rešpekt zo strany hudobných kritikov - svojím vokálnym umením prekonávajú "klišé" folklórnej hudby. Spolupracovali s filmovými štúdiami Disney či Philom Colinsom, vystupovali na ceremoniáli odovzdávania Nobelových cien a magazín New York Times im v minulosti venoval titulné strany. Ich albumy boli viackrát nominované na cenu Emmy. Výborná akustika Veľkého evanjelického kostola je zárukou podmanivého a meditatívneho zážitku.

Sedenie voľné.

"Hypnotický, transcendentálny zážitok - ťažko vyjadriteľný slovami." New York Daily News

"Geniálna transformácia pôvodných skladieb s hlbokým rešpektom k tradícii." New York Times


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Bulgarian Voices Angelite - Anjelské hlasy z Bulharska Bratislava 2022
picture Bulgarian Voices Angelite - Anjelské hlasy z Bulharska Bratislava 2022

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Bulgarian Voices Angelite - Anjelské hlasy z Bulharska Bratislava 2022 - 15.09.2022 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie Bulgarian Voices Angelite - Anjelské hlasy z Bulharska Bratislava 2022, ktoré sa malo konať dňa 15.09.2022 o 19:00 hod. v Veľký evanjelický kostol, Bratislava,, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.BOX 5, 810 08 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top