Detail info
Close

CHOPOK CHUTÍ PRI ZÁPADE SLNKA

CHOPOK CHUTÍ PRI ZÁPADE SLNKA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Len málo ľudí má možnosť zažiť neopakovateľnú večeru pri západe slnka v panoramatickej reštaurácii ROTUNDA 2004 m n. m. na Chopku. Koná sa totiž len štyrikrát do roka. Buďte jedným z nich a vychutnajte si jedinečné momenty vyskladané z dobrodružnej jazdy lanovkou, romantickej atmosféry, umeleckého zážitku, jedinečných výhľadov a gastronomických špecialít pripravených pod taktovkou renomovaného šéfkuchára Petra Slačku.
Zážitková večera Chopok chutí pri západe slnka je tou správnou voľbou, ak hľadáte výnimočné miesto na oslavu výnimočných životných momentov. A čo už môže byť výnimočnejšie, ako najvyššie položená reštaurácia na Slovensku?


Neviete, čo darovať najbližším k sviatkom či výročiam? Hľadáte spôsob ako poďakovať obchodným partnerom, kolegom, priateľom. Odhodlávate sa požiadať o ruku Vašu polovičku? Hľadáte špeciálne miesto na oslavu výročia, či narodenín? Alebo si chcete jednoducho urobiť radosť a dopriať si niečo netradičné? Nie je nič lepšie, ako vychutnať si tieto výnimočné chvíle na výnimočnom mieste v nadmorskej výške 2004 m.


Harmonogram podujatia:
17:45 hod. - stretnutie v Hotel Pošta Bar / Summer Bar Krupová (miesto nástupu na lanovku si vyberiete po zakúpení vstupenky na info@jasna.sk)
18:00 hod. - vývoz lanovkou na Chopok
18:30 hod. - 6 – chodová večera
• Počas večera živá hudobná produkcia
• Zvoz lanovkou z Chopku po skončení podujatia

 

Účinkujúci:
2.7. Lenka Piešová
23.7. Anička Vidová
13.8. Lucia Bakaiová
27.8. Duo FoxesTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture CHOPOK CHUTÍ PRI ZÁPADE SLNKA
picture CHOPOK CHUTÍ PRI ZÁPADE SLNKA
Top