Detail info
Close

CHRIS NORMAN & BAND JUNCTION 55 LIVE ON TOUR + HOSŤ PETER NAGY A  INDIGO

CHRIS NORMAN & BAND JUNCTION 55 LIVE ON TOUR + HOSŤ PETER NAGY A INDIGO

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Chris Norman je známy zo svojho sólového pôsobenia po odchode zo SMOKIE – ale samozrejme aj z tejto mimoriadne úspešnej a hity chrliacej mašiny. 
Poznávacím znamením Chrisa je jeho charizma, jeho nezameniteľný chrapľavý vokál a vystúpenia plné energie . Obrovská popularita z čias SMOKIE a nasledovne sólovej kariéry, mu zaručujú aj dnes obrovskú fanúšikovskú základňu a to si jednoznačne Chris preverí aj na Slovensku na 2 koncertoch, kde rozospieva a roztancuje tisícky ľudí.

Výpočet hitov SMOKIE je na dlhý zoznam, ale nik nemôže povedať, že by snáď nepoznal Living Next Door to Alice , I'll Meet You at Midnight, Needles and Pins Mexican Girl, Don't Play Your Rock 'n' Roll to Me či sólové trháky Midnight Lady, Some Hearts Are Diamonds alebo duet so Suzi Quatro - Stumblin' In.
Všetky tieto šlágre a aj ďalšie si vypočujete pred prázdninami naživo - takže sa v hojnom počte uvidíme 22. Júna v Banskej Bystrici a 23. Júna v Trnave.

Fantastickou správou je pridanie hviezdneho špeciálneho hosťa ku koncertu Chrisa - slovenského hitmakera a stálicu slovenskej populárnej hudby - Petra Nagya a jeho INDIGa. Peter prijal túto výzvu s radosťou, pretože aj on je fanúšik Chrisa a ku jeho hitovým setom pridá svoj ultra-mega-hitovú viac ako hodinovú skladačku svojich naj skladieb medzi ktorými nenájdete jedinú slabšiu medzierku: tomuto sa hovorí nálož na úvod parádneho večera !

POĎME SA ZACHRÁNIŤ
SO MNOU NIKDY NEZOSTARNEŠ
ZÁKONY HADA
SLAĎÁKY – ZMES hitov (Udobrenia, Bóje, Máš čo máš,atd)
MARCEL Z MALÉHO MESTA
POSLEDNÝKRÁT
PSI SA BRÁNIA ÚTOKOM
PROFESOR INDIGO
KORÁLKY OD NATÁLKY
CHRÁŇ SVOJE BLÁZNOVSTVÁ
AJ TAK SME FRAJERI
KRÁSNY ZADOK
S NOHAMI NA STOLE
SME SVOJI
LÁSKA JE TU S VAMI
KRISTÍNKA IBA SPI


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture CHRIS NORMAN & BAND JUNCTION 55 LIVE ON TOUR + HOSŤ PETER NAGY A  INDIGO
Top