CITADELA Worakls LIVE with Orchestra 2022

CITADELA Worakls LIVE with Orchestra 2022

Dátum: 30. septembra 2022
Miesto: Zoner BOBYHALL, Brno
Adresa: Sportovní 2a, Brno

Vstupenky

Piatok
30
Sep 2022
20:00
CITADELA Worakls LIVE with Orchestra 2022
30.09.2022 20:00 - REGULAR

Popis podujatia

Miesto: ZONER Bobyhall Brno

Účinkujúci: Worakls, Misa Salacova, Subgate, Madelaine

Kontakty  Událost FB

Francúzsky elektronický mág Worakls privezie do Brna živý orchester!

Dokonalé spojenie grandiózného zvuku živého orchestru a tepavej tanečnej elektroniky. To je aktuálny projekt francúzskeho virtuóza ukrývajúceho sa pod pseudonymom Worakls. Svoju debutovú nahrávku Orchestra vydal pred niekoľkými mesiacmi a na tanečnej scéne sa okamžite stal jedným z najskloňovanejších mien. Teraz jeho show, ktorá získala skvelé ohlasy nielen medzi fanúšikmi, ale i svetovými top producentami, dorazí do Brna. V piatok 30. septembra 2021 bude projekt nazvaný Worakls Orchestra hlavným menom špeciálnej edície akcie Citadela v brnenskej Zoner Bobyhall.

Na akcii ďalej vystúpi Misa Salacova, Nuff, Subgate či Madelaine.

„Teší nás, že pozvanie prijal práve geniálny francúzsky producent Worakls, ktorý so sebou privezie celý symfonický orchester. Skladby ako Porto, Salzburg, Bleu alebo By the Brook či Caprice tak ľudia budú počuť naživo a spôsobom, ktorý im vyrazí dych,“ dodáva.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Top