ČS HVIEZDY – DARA ROLINS

ČS HVIEZDY – DARA ROLINS

Dátum: 31. mája 2019
Miesto: Club Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava

Vstupenky

Piatok
31
Máj 2019
21:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
ČS HVIEZDY – DARA ROLINS

Popis podujatia

ČS HVIEZDY - DARA ROLINS

   U nás už po štvrtý krát zavíta táto slovenská popová hviezda. Staré, ako aj nové hity u nás zaznejú už 23.10.2020. Táto akcia, kde hlavný hosť / Dara Rolins /, bude zaručene dobrou zábavou a skvelým

odreagovaním v tejto smutnej dobe. Prídte sa zabaviť!

Dátum: 23.10.2020
Čas: 21.00 začiatok akcie
Cena: 17€ státie / 20€ sedenie

Vstup od 18 rokov.

Upozornenie: Začiatok podujatia, neznamená, že je čas, kedy vystúpia interpreti! Interpret uvedený na dané podujatie, je iba ako hosť večera!

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event!
CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - ČS HVIEZDY – DARA ROLINS - 23.10.2020 o 21:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie ČS HVIEZDY – DARA ROLINS, ktoré sa malo konať dňa 23.10.2020 o 21:00 hod. v Clube Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, ktorý upresníme v najbližšej dobe.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top