Čarovné Vianoce v Batizovciach - Sokoly

Čarovné Vianoce v Batizovciach - Sokoly

Dátum: 1. januára 2100 - 1. januára 1900
Miesto:

Čarovné Vianoce v Batizovciach je koncert priamo spod Tatier a skvelí hudobníci Monika kandráčová, Štefan Skrúcaný a skupina Sokoly sú zárukou kvality.

Vstupenky

Popis podujatia

Prvú adventnú nedeľu nám spríjemna na koncerte Čarovné Vianoce v Batizovciach  priamo pod Tatrami skvelí hudobníci Monika kandráčová, Štefan Skrúcaný a skupina Sokoly. Koncert s kráneho tatranského prostredia sa ponesie v ľudej nôte a bude to určite nezabudnuteľný zážitok.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Čarovné Vianoce v Batizovciach - Sokoly - 1.12.2019 o 18:00 hod.

Predstavenie Čarovné Vianoce v Batizovciach - Sokoly, ktoré sa malo konať dňa 1.12.2019 o 18:00 hod. v Kultúrny dom, Batizovce, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top