Detail info
Close

Cestovateľský festival NEOBSEDÍM DOMA

Cestovateľský festival NEOBSEDÍM DOMA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Pozývame vás na motivačný cestovateľský festival v Banskej Bystrici, s nasledujúcim programom:

17.00 – 18.00 Lenka Kodajová: Ako cestovať naplno popri zamestnaní

Ako precestovať či spoznať miesta ako Jáva, Nusa Penida, Lombok, Kuala Lumpur, chorvátsky Pag, Izrael – Eilat, Jordánsko, pobaltské hlavné mestá, Seychelly, a Santorini v priebehu 12 mesiacov so zamestnaním na TPP? Mať k dispozícii 25 dní dovolenky ročne, z toho povinná celozávodka 2 týždne v lete a niekoľko dní v zime, žiadne náhradné voľno, ani home office a napriek tomu efektívne využiť vo svoj prospech sviatky a predĺžené víkendy na cestovanie.

18.00 – 19.00 Radoslav Hoppej: Dá sa blogom o Slovensku na Slovensku uživiť?

Vďaka môjmu cestovateľskému blogu o Slovensku „Nie je túra bez Štúra“ sa zo mňa stal turista vo vlastnej krajine. Som autorom jediného blogu len o našej krajine a už po prvom roku blogovania som sa dostal medzi TOP 10 cestovateľských blogerov v súťaži Bloger
roka. Priblížim vám môj príbeh, to ako blog vznikal, či zákulisie svojej práce a úskalia, s ktorými
sa dodnes musím vyrovnávať. Ukážem aj niekoľko miest na Slovensku, ktoré patria medzi
moje obľúbené a prezradím aj to, či sa dá blogom o Slovensku na Slovensku vôbec uživiť.

19.00 – 20.30 Patrik Paulínyi: Čarovná India

V Indii som bol už trikrát, hoci keď som sa vrátil prvýkrát, zaprisahal som sa, že to bolo naposledy. Je to jediná krajina, kde keď som ráno otvoril v posteli oči, vedel som, že v ten deň sa stanú neskutočné veci už len po príchode na ulicu. Cez najkrajšie indické pamiatky sa prenesieme ku svätej Gange, kde sa spaľujú telá, na najfarebnejší festival na svete a povieme si ako som sa dostal do indických hlavných správ, koľko ľudí sa zmestí do rikše a množstvo ďalších neuveriteľných príhod.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Cestovateľský festival NEOBSEDÍM DOMA
Top