Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 34

Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 34

Dátum: 15. septembra 2020
Miesto: Luna Bar, Bratislava

Vstupenky

Utorok
15
Sep 2020
20:00
Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 34
Luna Bar

Bratislava

Popis podujatia

Traja výnimoční hostia, jedna skvelá stand-up komička, talentovaný spevák, moderátor, ktorý keď položí dobrú otázku, odpoveď už nepočúva lebo mu v hlave ide potlesk, že akú skvelú otázku položil. To všetko nás čaká už 7. apríla ako vždy v Luna bare pod hotelom Kyjev. A kto sú teda naši hostia?

Marcel Merčiak: Legenda slovenského športového komentovania a chodiaca encyklopédia športu. Marcel je však aj skvelý moderátor, novinár patriaci do zlatého fondu RTVS.

Moma: Vlastným menom Martina Horňáková, no nikto jej nepovie inak ako Moma. Toto šikovné dievča ovplyvňuje slovenské sociálne siete, ako málokto. Len na instagrame ju sleduje takmer 600 tisíc ľudí.

Roman Pomajbo: Najplodnejší z našich hercov. Len nedávno sa tento skvelý umelec sa stal po štvrtýkrát otcom. No aj preto musí stíhať hrať v divadle aj vo filmoch.

Simona Salátová: Prvá dáma slovenskej stand-up comedy scény. V relatívne v mladom veku sa stihla už zosobášiť, porodiť syna, rozviesť sa a presťahovať sa z Kysúc do Bratislavy.

Denis Lacho: Tento šikovný spevák, ktorého preslávila účasť v Superstar nevydáva pesničky tak často, ako by mal. Napriek tomu je skvelý a jeho hudobný zvuk znie naozaj "západne".

Sedenie je voľné. Brány sa otvárajú o 19 hod.

Vstupné 15 eur.

Facebook eventTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 34

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 34 - 7.4.2020 o 20:00 hod.

Predstavenie Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 34, ktoré sa malo konať dňa 7.4.2020 o 20:00 hod. v Luna Bare Bratislava, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 15.9.2020 o 20:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top