Country  na  sobotu

Country na sobotu

Dátum: 6. apríla - 16. novembra 2019
Miesto: DK Lúky, Vígľašská 1, Bratislava

Vstupenky

Sobota
6
Apr 2019
17:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Country na sobotu
Sobota
12
Okt 2019
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Country na sobotu
Sobota
16
Nov 2019
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Country na sobotu

Popis podujatia

Miesto : DK Lúky , 16.11. 2019 o 18:00 h.

Country na sobotu

 

Kapela Countryfied pôsobí na Slovensku od roku 1996 a jej terajším lídrom je Andrej Hlinka (muzikant, ktorý dovtedy hrával prevažne tradičný bluegrass s kapelou BluegrassExpress). Za vznik skupina vďačí Dušanovi Mikulovi (na začiatku hrával doprovodnú gitaru), ktorý zorganizoval stretnutie Andreja a jeho sestry Moniky s ďalšími dvoma hudobníkmi z modranskej kapely Bukasový masív (Miro Malinovský a Jaro Ozaniak). Krátko po vzniku sa kapela zaradila medzi uznávané country skupiny a svojim výberom repertoáru patrila medzi tie, ktoré dokážu osloviť poslucháčov s najrozmanitejším vkusom. Tvár kapely sa výrazne nemenila len roky pribúdali a s nimi aj rodinné povinnosti. Moniku nahradil spevák a gitarista Bohumil Cabadaj (kedysi člen kapely Tuky Band), ktorý sa postaral o zaradenie komerčného českého Country do repertoáru a dodáva kapele a publiku vždy dobrú a optimistickú náladu.

Súčasťou Country na sobotu je i tanečný program - Spoločné tancovanie a výuka westernových tancov, country štvorylky a kovbojskej promenády. Moderátor Palo Hraška  

 

 

 

 

 

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top