DANIEL LANDA ŽITO TOUR 2014

DANIEL LANDA ŽITO TOUR 2014

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 21.11.2014 o 20:00 h.
Miesto konania/Place of event: SLOVNAFT Arena, Bratislava

Popis/Description:

Úspešný spevák, muzikant a skladateľ Daniel Landa, na budúci rok ohlásil veľký návrat na hudobnú scénu. V rámci comebacku sľúbil veľkolepé turné, ktorého súčasťou je aj koncert v Bratislave. Na jeseň 2014 sa uskutoční mega turné Daniel Landa - Žito Tour 2014, ktoré bude zahrňovat päť zástavok vo veľkých halách v Brne, Prahe, Bratislave, Ostrave a Pardubiciach.

K úspechom Daniela Landu patrí
- viac ako 1 200 000 predaných CD, milióny zhliadnutí jeho piesní na Youtube, desiatky koncertov, množstvo českých hudobných cien
- muzikály: Krysař (viac ako 2 000 repríz), Tajemství (viac ako 250 repríz), Touha (viac ako 250 repríz) a novinka, opera Klíč králů
- je autorom scenáru i hudby k hudobnému dramatu Tajemství Zlatého draka
- je hviezdou úspešnej internetovej reality show Peklo s Landou

Exkluzívne v sieti Ticketportal získate ku každým 2 zakúpeným vstupenkám na koncert: Daniel Landa - Žito Tour 2014 v Bratislave nový singel Daniela Landu. 
*platí do vyčerpania zásob - VYPREDANÉ

* Na koncert je zákaz vstupu s fotoaparátom, kamerou, PET fľašami, pyrotechnikou, či zbraňami a akýmikoľvek rozmernými predmetmi. Rešpektovaním umožníte plynulý priebeh koncertu, ďakujeme.

Koncert Daniela Landu začne o 20:00 bez predskokana.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture DANIEL LANDA ŽITO TOUR 2014
Top