DEGUSTÁCIA VÍN V DIVADLE

DEGUSTÁCIA VÍN V DIVADLE

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Nitrianska organizácia cestovného ruchu vás pozýva!

V piatok 13. marca 2020 sa už po tretíkrát môžu návštevníci tešiť na zaujímavé prepojenie divadelného priestoru a kvalitného vína na podujatí Degustácia v divadle. Divadlo Andreja Bagara v Nitre otvorí svoje brány od 16:00 do 22:00 hodiny a poskytne priestor 16 regionálnym vinárom z Nitrianskeho kraja. Svoje vína prídu prezentovať vinárstva Château Topoľčianky, PD Mojmírovce, TERRA WYLAK, Vinárstvo Bíro, VELKEER, Najväčšia vínna pivnica v Pukanci, TAJNA, Víno Dvory, Pivnica Radošina, Academic Winery či Château MALANTA. Novinkou tohto ročníka budú vinárstva Anton Uhnák, Komjathi, VINOMA, Vinum Nobile Winery a Fiero Wine. O hudobný program a skvelú atmosféru sa postará swingové zoskupenie Funny Fellows. Novinkou tohto ročníka bude téma 20. rokov 20. storočia. Návštevníci, ktorí prídu v oblečení z tohto obdobia získajú malé prekvapenie od organizátorov priamo na mieste.

Okrem degustácie vín bude pre návštevníkov pripravené aj chutné občerstvenie na prvom poschodí divadla. Cena vínneho pasu v predpredaji výlučne cez sieť TICKETPORTAL: 15 €
(cena zahŕňa: vínna taštička s degustačným pohárom, welcome drink, 20 ks degustačných žetónov).

Cena na mieste 18 €!

Všetky informácie nájdete na www.visitnitra.eu.

Počet lístkov je kvôli kapacite priestoru obmedzený!

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top