DEGUSTÁCIA VÍN V DIVADLE

DEGUSTÁCIA VÍN V DIVADLE

Dátum: 1. marca 2019
Miesto: Divadlo A. Bagara - Veľká sála, Nitra

Vstupenky

Piatok
1
Mar 2019
16:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
DEGUSTÁCIA VÍN V DIVADLE

Popis podujatia

Nitrianska organizácia cestovného ruchu vás pozýva!

V piatok 13. marca 2020 sa už po tretíkrát môžu návštevníci tešiť na zaujímavé prepojenie divadelného priestoru a kvalitného vína na podujatí Degustácia v divadle. Divadlo Andreja Bagara v Nitre otvorí svoje brány od 16:00 do 22:00 hodiny a poskytne priestor 16 regionálnym vinárom z Nitrianskeho kraja. Svoje vína prídu prezentovať vinárstva Château Topoľčianky, PD Mojmírovce, TERRA WYLAK, Vinárstvo Bíro, VELKEER, Najväčšia vínna pivnica v Pukanci, TAJNA, Víno Dvory, Pivnica Radošina, Academic Winery či Château MALANTA. Novinkou tohto ročníka budú vinárstva Anton Uhnák, Komjathi, VINOMA, Vinum Nobile Winery a Fiero Wine. O hudobný program a skvelú atmosféru sa postará swingové zoskupenie Funny Fellows. Novinkou tohto ročníka bude téma 20. rokov 20. storočia. Návštevníci, ktorí prídu v oblečení z tohto obdobia získajú malé prekvapenie od organizátorov priamo na mieste.

Okrem degustácie vín bude pre návštevníkov pripravené aj chutné občerstvenie na prvom poschodí divadla. Cena vínneho pasu v predpredaji výlučne cez sieť TICKETPORTAL: 15 €
(cena zahŕňa: vínna taštička s degustačným pohárom, welcome drink, 20 ks degustačných žetónov).

Cena na mieste 18 €!

Všetky informácie nájdete na www.visitnitra.eu.

Počet lístkov je kvôli kapacite priestoru obmedzený!

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - DEGUSTÁCIA VÍN V DIVADLE - 13.3.2020 o 16:00 hod.

Predstavenie DEGUSTÁCIA VÍN V DIVADLE, ktoré sa malo konať dňa 13.3.2020 o 16:00 hod. v Divadlo Andreja Bagara, Nitra, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.
POZOR: Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na predajnom mieste Avion Shopping Park v Bratislave, Bory Mall v Bratislave alebo v OC MAX Prešov, ich môžu vrátiť výhradne na centrálu spoločnosti, a to buď osobne na adrese Karadžičova 14, Bratislava, alebo poštou na adresu: Ticketportal SK, s. r. o. , P. O. Box 5, 810 08 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená,
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...) - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Zároveň prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.
► pri platbe Benefitovou poukážkou - mailom na poukazky@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade úhrady doplatku je potrebné uviesť aj číslo účtu klienta. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal - mailom na reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF, a číslo účtu klienta, kam bude vrátená suma za Darčekovú poukážku Ticketportal. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top