DETSKÉ PREDSTAVENIE: Magický dom madam Dragany

DETSKÉ PREDSTAVENIE: Magický dom madam Dragany

Dátum: 10. marca - 2. júna 2019
Miesto: LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava

Vstupenky

Nedeľa
10
Mar 2019
15:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
DETSKÉ PREDSTAVENIE: Magický dom madam Dragany
Nedeľa
7
Apr 2019
15:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
DETSKÉ PREDSTAVENIE: Magický dom madam Dragany
Nedeľa
2
Jún 2019
15:30

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
DETSKÉ PREDSTAVENIE: Magický dom madam Dragany

Popis podujatia

- nová klauniáda pre deti a rodičov . Autor : Matteo Destro
Rodinná groteska – klauniáda s prvkami i comedy del arte, o tom, že láska je silnejšia ako peniaze.
So živou hudbou, teda s pieňami z autorskej dielne Sisy Michalidesovej.
Ďalšie rodinné predstavenie pre malých aj veľkých z produkcie Divadla Úsmev, ktoré je autorom úspešných predstavení Veľkí herci malým deťom, Klauni v pekle, Haló mimozenšťan.
Scéna, kostýmy : Katarína Baníková, Broňa Hubeková Zuzana Maťúsová, Hudba : Sisa Michalidesová, Texty piesní: Peter Konečný.
Réžia, autor, výroba masiek : Matteo Destro (Taliansko)
Hrajú : Alena Michalidesová, Sisa Michalidesová, Ján Cibula, Stanka Koníčková.
www.divadlousmev.skLoď – Divadlo v podpalubí: info tel.a rezerv.: 0903 449 650 , divadlovpodpalubi@gmail.comTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - DETSKÉ PREDSTAVENIE: Magický dom madam Dragany - 10.2.2019 o 15:30 hod.

Predstavenie DETSKÉ PREDSTAVENIE: Magický dom madam Dragany, ktoré sa malo konať dňa 10.2.2019 o 15:30 hod. v LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava, je zo zdravotných dôvodov ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 10.3.2019 o 15:30 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 13.2.2019!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 13.2.2019 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 13.2.2019 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top