Detail info
Close

DIVADLA ARÉNA - ĽADVINA

DIVADLA ARÉNA - ĽADVINA

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Katarína potrebuje novú ľadvinu a jej manžel Arnold má rovnakú krvnú skupinu. Je však ochotný svoju ľadvinu darovať? Arnold váha a Katarína sa zmieruje s tým, že novú ľadvinu nedostane. No ich kamarát Gustáv je okamžite pripravený  zastúpiť ho a darovať svoju ľadvinu. Tým sa rozpúta poriadny boj o tento orgán - ako Gustávova manželka Diana, tak aj Arnold sa začínajú cítiť nekomfortne. Arnold začne žiarliť a Diana sa cíti byť ako manželka a matka nedocenená. A tak sa ocitne v ohrození nielen dvadsaťročné manželstvo Kataríny a Arnolda, ale aj pätnásťročný zväzok Diany a Gustáva. Dôvera je v troskách, a to nielen kvôli jednej ľadvine.

Inscenácia nenechá chladným nikoho - stačí položiť svojmu manželovi alebo manželke jednoduchú otázku - daroval(a) by si mi svoju ľadvinu?

UPOZORNENIE: Počas predstavenia sa na javisku fajčí.

TVORCOVIA
Autor: Stefan Vögel
Réžia: Michal Spišák
Preklad: Tatiana Kukurová, Saša Sarvašová
Dramaturgia: Saša Sarvašová
Scéna: Pavol Andraško
Kostýmy: Simona Vachálková
Hudba: Slavo Solovic

HRAJÚ
Katarína – Soňa NORISOVÁ
Anold, jej muž, architekt – Marko IGONDA
Diana, lekárnička – Lenka BARILÍKOVÁ
Gustáv, Dianin muž – Gregor HOLOŠKA

Dĺžka predstavenia: 95 minút bez prestávky

VSTUPENKY:
Vstupenky si môžete zakúpiť online prostredníctvom stránky www.divadloarena.sk, v sieti Ticketportal, alebo osobne počas otváracích hodín pokladne Domu kultúry Zrkadlový háj, Rovniankova 3, Bratislava - Petržalka. Zľavy je možné uplatniť len pri kúpe vstupeniek osobne v pokladni DKZH.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture DIVADLA ARÉNA - ĽADVINA
picture DIVADLA ARÉNA - ĽADVINA
picture DIVADLA ARÉNA - ĽADVINA
Top