Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Dinopark Tatry

Dinopark Tatry

Miesto: DINOPARK Tatry, Vysoké Tatry - Dolný Smokovec
Adresa: 05991 Vysoké Tatry - Dolný Smokovec, Vysoké Tatry

DINO PARK V TATRÁCH je cesta v čase milióny rokov späť do fascinujúcej doby druhohôr.

Vstupenky

Dinopark Tatry
Dospelý
Dinopark Tatry
Deti (7-15 rokov), ZŤP, Dôchodci (60 rokov +)
Dinopark Tatry
Rodinný lístok 2+1
Dinopark Tatry
Rodinný lístok 2+2
Dinopark Tatry
Rodinný lístok 2+3

Popis podujatia

Poďte s nami objaviť stratený svet dinosaurov. Navštívte prvý dinopark s detskými atrakciami v Tatrách. Čaká na Vás prehliadka tajomných živočíchov, ktorí obývali našu Zem milióny rokov a zanechali svoje stopy aj vo Vysokých Tatrách.

Až 10 dinosaurov môžete obdivovať v klimatizovaných priestoroch kupoly. Vďaka realistickým pohybom a zvukom praveké živočíchy ožijú priamo pred vašimi očami. Navyše sa s každým živočíchom môžete odfotografovať a dozvedieť sa zaujímavosti o jeho živote, stravovaní a dobe, v ktorej žili.

Súčasťou dinoparku je kino a rôzne atrakcie, ako napríklad virtuálna realita, skákacie hrady, trampolíny, intuitívny chodník a špeciálny dino kvíz. Na záver návštevy sa môžete občerstviť v bufete so špeciálnym „Dino menu“.

Deti do 3 rokov vrátane a ZŤP majú prehliadku zdarma.
Trampolíny a skákacie hrady sú spoplatnené.

Prevádzka dinoparku je celoročná. Viac informácií na www.dinoparktatry.sk

Ospravedlňujeme sa všetkým našim cteným zákazníkom, že z technických príčin sme mali v mesiacoch máj - jún 2023 náš Dinopark Tatry zatvorený. Z daného dôvodu predlžujeme platnosť všetkých zakúpených vstupeniek do 31.12.2024. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu. 

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top