Divadelná komédia MILENEC

Divadelná komédia MILENEC

Dátum: 4. - 5. marca 2022
Miesto: Rožňava, Košice

Vstupenky

Piatok
4
Mar 2022
18:00
Divadelná komédia MILENEC
Sobota
5
Mar 2022
18:00
Divadelná komédia MILENEC

Popis podujatia

Predstavenie sa uskutoční v rámci prvého ročníka Košických dní humoru a zábavy.

Brilantná komédia svetoznámeho amerického autora Neila Simona, Last of Red Hot Lovers, vtipným spôsobom prevedie diváka svetom plným nástrah, ktoré čakajú na muža po 22 ročnom manželstve. Hlavný hrdina, usadený majiteľ reštaurácie (Martin Mňahončák), už nedokáže odolávať pokušeniu a vyberie sa na cestu do sveta milostných románov. Rozhodne sa čeliť nástrahám zakázanej nemanželskej lásky. Objektom jeho túžob sa postupne stávajú tri atraktívne ženy (Karin Haydu, Mirka Partlová, Dominika Žiaranová), s ktorými sa dostáva do víru komických aj pikantných situácií. Nezastaviteľný podprahový boj o nadvládu jedného alebo druhého pohlavia v spoločnosti autor dokonale zachytil no nechal na diváka nech si určí svojho víťaza.
Hra je plná humorných situácií a dialógov. Režisérka Soňa Ferancová bravúrne využila priestor, ktorý jej autor hry ponechal pre vykreslenie jednotlivých charakterov a pohotových situačných gagov.

Hrajú: Martin Mňahončák, Mirka Galis Partlová, Karin Haydu, Dominika Žiaranová

Epidemiologické opatrenia: podľa aktuálne platnej legislatívy v čase konania predstaveniaTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Divadelná komédia MILENEC - 21.4.2020 o 18:00 hod.

Predstavenie Divadelná komédia MILENEC:

Ktoré sa malo konať dňa 21.4.2020 o 18:00 hod. v SOŠ Automobilová Košice, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 24.9.2020 o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Ktoré sa malo konať dňa 22.4.2020 o 18:00 hod. v SOŠ Automobilová Košice, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 25.9.2020 o 18:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top