Divadlo TANDEM - Repríza Rande pre šiestich

Divadlo TANDEM - Repríza Rande pre šiestich

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Divadlo TANDEM - Rande pre šiestich

Dom kultúry Lúky 5. 11. 2021 19:00 cena: 5 eur

Charakterová komédia - Rande pre šiestich

Nevinné zoznámenie cez internet, kde sa môže spoznať viac ľudí, než sa na prvý pohľad zdá. S kým si píšeme? S kým nakoniec voláme? A príde skutočne ten, koho čakáme?

Ochotnícke Divadlo TANDEM založil Martin Michael Benčič, herec, spevák, režisér a predovšetkým autor textov a hudby väčšiny divadelných hier a muzikálov, ktoré sa tu od roku 2012 hrali a hrajú.

Prvým predstavením, s ktorým sa ochotníci predstavili divákom, bol autorský muzikál KRV A CIT. Stalo sa tak v piatok 15. júna 2012. Zakrátko nato uzrela svetlo reflektorov aj prvá činohra – psychologická komédia RODINNÝ NÁVOD. Tandemáci ju uviedli 12. októbra 2012. K tejto hre treba dodať, že sa stala na určitý čas ich najúspešnejším predstavením.

V prvej sezóne existencie divadla tvorivý tím skutočne nezaháľal, o pol roka neskôr, presnejšie 31. mája 2013 sa mu podarilo odpremiérovať ešte jednu recesívnu komédiu s názvom O HLÚPEJ KRÁĽOVNEJ, ktorú si vychutnalo predovšetkým mladé publikum. V tom čase ich domovskou scénou bol Dom kultúry Dúbravka. Už pri premiére prvého muzikálu sa do činnosti divadla zapojila aj tandemácka mamča, Ľudmila Benčičová Duducová, ktorá sa o tandemákov a tandemácke (prevažne zákulisné) veci stará dodnes.

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top