Divadlo na Peróne: Fasbuk

Divadlo na Peróne: Fasbuk

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

TICHO a spol.
Divadlo na Peróne: Fasbuk
“Môj život v projektoch”, takto by znela dnešná parafráza Stanislavského knihy “Môj život v umení” podľa tvorcov inscenácie FASBUK.
Októbrový hosť DIVADLO NA PERÓNE - profesionálne nezávislé autorské divadlo z Košíc
Autorská divadelná inscenácia o “projektovom” živote súčasného tvorcu ponúka okrem iného autentický pohľad do zákulisia tvorby divadla NA PERÓNE.

“…inscenácia Fasbuk je autorskou mozaikou minipríbehov s výraznými pointami. Burgrova režijná koncepcia je vystavaná na dôraznom hereckom uchopení postavičiek a jednoznačnom textovom odkaze. Diváci sa môžu tešiť na ucelenú generačnú výpoveď, dalo by sa povedať až spoveď o nás samých. To všetko však napriek tvrdosti vypovedaného a videného, jemne a láskavo…” Hana Rodová recenzentka časopisu KOD - Konkrétne o divadle
Autorská inscenácia FASBUK (“Óda na divadlo”) vznikala metódou kolektívnej tvorby ako výsledok pokusu inscenovať text “Veľký šváb na Facebooku” od Jany Micenkovej, ocenený v rámci súťaže pôvodných dramatických textov “VEJK AP”2!
Réžia: Ľubo Burgr
Hrajú: Peter Kočiš, Zuzana Psotková, Jana Wernerová
Inscenácie je uvádzaná v rámci cyklu hosťovaní nezávislej kultúry v Ticho a spol.

Z verejných zdrojov podporili
Fond na podporu umenia
Bratislava Staré Mesto
Bratislavský samosprávny kraj.

Vstupné: 8 € / 5 € (študenti,seniori, ZŤP)Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top