Dom ilúzií - Ilúzia reality, realita ilúzie.

Dom ilúzií - Ilúzia reality, realita ilúzie.

Dátum: VOUCHER 1+2 (1 dospelá osoba a 2 deti)
Miesto: Dom ilúzií, Bojnice
Adresa: Hurbanovo nám. 5/7, Bojnice

Vstupenky

Dom ilúzií - Ilúzia reality, realita ilúzie.
VOUCHER 1+2 (1 dospelá osoba a 2 deti)
Dom ilúzií

Bojnice

Dom ilúzií - Ilúzia reality, realita ilúzie.
VOUCHER 2+1 (2 dospelé osoby a 1 dieťa)
Dom ilúzií

Bojnice

Dom ilúzií - Ilúzia reality, realita ilúzie.
VOUCHER 2+2 (2 dospelé osoby a 2 deti)
Dom ilúzií

Bojnice

Popis podujatia

VOUCHER s platnosťou do 15.6.2021

Dom ilúzií je múzeum a galéria zameraná na optické ilúzie, trick-artové umenie a moderné formy zobrazovania reality. Nachádza sa priamo na námestí v rozprávkovom mestečku Bojnice, neďaleko Bojnického zámku, ktorý patrí medzi najkrajšie a najnavštevovanejšie zámky na Slovensku.

V Dome ilúzií môžete vďaka interaktívnej expozícii objavovať a poznávať, ako fungujú naše zmysly pri vnímaní optických ilúzií. Nájdete u nás trick-artové maľby tematicky zamerané na bojnické legendy, meniace sa obrazy (tzv. lentikulárne obrazy), obrazy s moaré efektom a zoznámite sa aj s rozšírenou realitou.

Nie je zakázané, skôr vítané a odporúčané fotografovanie a manipulácia s vystavenými exponátmi. Môžete sa s nimi hrať a lúštiť optické hádanky. Preto je vhodnou výbavou každého návštevníka mobilný telefón alebo fotoaparát. Odnesiete si so sebou domov nezapomenuteľné spomienky a fotografie, ktoré pobavia vašich známych i celú rodinu.

Viete, že máte rozšírenú realitu takmer stále vo svojom vrecku? Veríte, že nie všetko je presne také, ako to naozaj vyzerá? Je náš mozog dokonalý, alebo nás rád klame? Či už ste malí či veľkí, v Dome ilúzií si prídete na svoje. Umenie na každom rohu, interaktívne a zábavné exponáty sú zárukou skvelého zážitku a nových vedomostí. Okrem toho, že sa zabavíte, dozviete sa všeličo nové zo sveta umenia, technológií a odnesiete si množstvo vydarených fotografií, ktoré zaručene ohúria vašich priateľov.

Viac info: https://domiluzii.sk/Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top