Detail info
Close

Domáca úroda: ČARODEJNÍK KAJTEK

Domáca úroda: ČARODEJNÍK KAJTEK

Dátum: 29. - 30. júna 2024
Miesto: Bratislava 5 - Petržalka

Vstupenky

Sobota
29
Jún 2024
17:00
Domáca úroda: ČARODEJNÍK KAJTEK
Nedeľa
30
Jún 2024
17:00
Domáca úroda: ČARODEJNÍK KAJTEK
Kino Lúky, DK Lúky, Bratislava

Bratislava 5 - Petržalka

Popis podujatia

r. M.  Łazarkiewicz, PL, 2023, slovenský dabing, MP, 98 min.

Čarodejník Kajtek je strhujúci príbeh o čarovnom svete detskej fantázie, dospievaní a snahe o zdokonalenie sveta.
Snáď každé dieťa chce mať čarovnú moc. A čo ak sa mu tento sen splní? Kajtek je dvanásťročný chlapec s výnimočne rebelským temperamentom, vyrastajúci so svojím otcom a babkou. Jedného dňa v sebe objaví nadprirodzené schopnosti. Tento nezvyčajný talent v kombinácii s chlapčenským neposlušným charakterom však znamená veľké problémy nielen pre rodinu, pre školu, ale aj pre celé mesto. Ako sa mágia čoraz viac dostáva do chlapcovho života, narastajú jeho problémy s neobľúbenými učiteľmi, ale na druhej strane si získava sympatie a slávu medzi svojimi rovesníkmi. Situácia sa začína komplikovať, keď o chlapca s magickými schopnosťami začnú súperiť sily dobra a zla. Akou cestou sa vydá mladý čarodejník?
Mladý Kajtek skúma svet okolo seba a diváci sa spolu s ním poučia o hodnotách, akými sú priateľstvo, odvaha a dôvera. Čarodejník nie je len hrdina, ale aj sprievodca, ktorý pomáha mladým divákom pochopiť, aké dôležité sú tieto hodnoty v reálnom živote. Film prináša hlboké posolstvo o sile fantázie, zvedavosti a sebavedomia. Kajtekove skúsenosti ukazujú, že nič sa nedeje bez príčiny a keď sa niečo vymkne kontrole, môže to mať veľmi zlé následky. Jeho príbeh povzbudzuje divákov k objavovaniu vlastných talentov a možností.


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

google maps
Top