Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Dvojzápas HC 05 Banská Bystrica-HC 19 Humenné + HC 05 Banská Bystrica-HK Poprad

HC ‘05 Banská Bystrica
Dvojzápas HC 05 Banská Bystrica-HC 19 Humenné + HC 05 Banská Bystrica-HK Poprad

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

UŽITE SI DVOJITÚ DÁVKU BANSKOBYSTRICKÉHO HOKEJA ZA ZVÝHODNENÚ CENU!

Pripravili sme pre Vás špeciálnu akciu, počas ktorej si môžete zakúpiť balíček lístkov na oba nadchádzajúce zápasy proti HC 19 Humenné a HK Poprad za zvýhodnenú cenu.

 

Vychutnajte si výkony domácich baranov na ľade v Tipsport aréne

Fanúšikovia sa môžu tešiť na zážitok v podobe vysokého komfortu, moderného zvuku a osvetlenia, ale predovšetkým na digitálnu LED kocku, LED obrazovky umiestnené na chodbách štadión, zaujímavé súťaže a zaručene skvelú, hokejovú atmosféru.

Prémiové VIP Club sedenie za domácou bránkou

Užite si zápasy HC '05 Banská Bystrica z prémiovej VIP Club zóny na tribúne za domácou bránkou. Okrem komfortnejšieho sedenia a výhľadu Vám VIP Club zóna poskytne výhody v podobe vlastného VIP vstupu, oddelených toaliet výhradne pre návštevníkov VIP Club zóny, chutného občerstvenia, piva, čaju, kávy a nealkoholických nápojov v cene vstupenky a vlastného baru.

Cena vstupenky do VIP Club zóny je 30 €. Vstupenky si je potrebné zakúpiť najneskôr 24 hodín pred zápasom.

Zľavnené vstupenky:

ISIC, deti do 15 rokov, dôchodcovia nad 70 rokov, ZŤP - si môžete zakúpiť najnovšie aj v sieti Ticketportal. Pri vstupe je potrebné sa preukázať patričným preukazom.

Pokladňa je otvorená 2 hodiny pred začiatkom stretnutia. Zároveň žiadame všetkých návštevníkov o dodržiavanie organizačného a návštevného poriadku. Vstup na tribúny je možný 1,5 hodiny pred začiatkom stretnutia.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Top