Detail info
Close

ELVIS PRESLEY SHOW - Kráľ sa vracia!

ELVIS PRESLEY SHOW - Kráľ sa vracia!

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dovoľte nás pozvať Vás na koncertné vystúpenie ELVIS PRESLEY SHOW - Kráľ sa vracia a predstaviť Vám tak jedného z najlepších európskych "elvisov" Vladimíra Lichnovského a jeho kapelu Elvis Presley Revival Band.

Ako jeden z mála sa môže pochváliť titulom "druhý najlepší ELVIS EURÓPY v roku 2004", ktorý získal na najväčšej európskej súťaži - Europe´s No. 1 Elvis Contest v anglickom Blackpoole. Hudobník tiež získal množstvo ocenení v Českej republike, i vo svete (napr. New York 2006). 

Elvis Presley Show - Kráľ sa vracia je hudobné vystúpenie so živou kapelou a spevom - show, ktorá vo Vás navodí nefalšovanú atmosféru Elvisových koncertov.

Spevákova dokonalá podoba, hutný zamatový hlas, pohyby, práca s publikom, i charizma spolu so skvelou živou kapelou Vás ani na chvíľku nenechajú na pochybách, že kráľ stále žije!

Celý repertoár skladieb je zostavený z jeho najväčších hitov a tiež reakcií publika, nakoľko spevák živo komunikuje s divákmi.

Tešiť sa môžete na Presleyho nezabudnuteľné piesne ako je "Love me tender, Hound dog, Viva Las Vegas, If I can dream, Suspicious mind, Heartbreak hotel a ďalšie. 

Do predvianočného obdobia Vás okrem tradičných "elvisoviek" naladia aj nádherné vianočné skladby, ako sú White Christmas, Santa Claus is back in town a iné. 

Prevedieme Vás obdobím na prelome 60. a 70. rokov a slávnych "Las Vegas" koncertov, kde sa Elvis po skoro desaťročnej pauze vrátil naspäť na koncertné pódia a svetu sa ukázal vo skvelej hlasovej a fyzickej forme. Vypočujete si nielen známe rock and rollove piesne, balady z jeho ranných rokov, ale tiež aj krásne a hlasovo náročné skladby z neskorších období spevákovej obdivuhodnej kariéry. 

Pri tejto show ani na chvíľku nezapochybujete o tom, že "KRÁĽ SA VRACIA - a že KRÁĽ STÁLE ŽIJE!" 

Okrem excelentnej interpretácii piesní Vás o tom presvedčí aj bezchybná image, kostýmy, ako aj celkový look show. 

Elvis Presley Show divákov proste baví! 

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture ELVIS PRESLEY SHOW - Kráľ sa vracia!
picture ELVIS PRESLEY SHOW - Kráľ sa vracia!
picture ELVIS PRESLEY SHOW - Kráľ sa vracia!
picture ELVIS PRESLEY SHOW - Kráľ sa vracia!
picture ELVIS PRESLEY SHOW - Kráľ sa vracia!
picture ELVIS PRESLEY SHOW - Kráľ sa vracia!
picture ELVIS PRESLEY SHOW - Kráľ sa vracia!
picture ELVIS PRESLEY SHOW - Kráľ sa vracia!

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - ELVIS PRESLEY SHOW - Kráľ sa vracia! - 15.12.2023 o 19:00 hod.

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie ELVIS PRESLEY SHOW - Kráľ sa vracia!, ktoré sa malo konať dňa 15.12.2023 o 19:00 hod. v MsKS Michalovce, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Klienti, ktorí si vstupenky zakúpili na zrušenom predajnom mieste, ich môžu vrátiť výhradne poštou, a to na adresu: Ticketportal SK, s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Vstupenky uhradené na predajnom mieste Benefitovou poukážkou je nutné zaslať poštou na adresu: Ticketportal SK, s.r.o. , Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom a pri splnení nasledujúcich podmienok:

Spoločné podmienky pre žiadosti o refundáciu: O najrýchlejšie vrátenie vstupeniek je možné požiadať prostredníctvom registrovaného konta na stránke www.ticketportal.sk, v ktorom je potrebné v sekcii ``Môj účet`` - ``Moje objednávky`` vybrať vstupenky na refundáciu a vyplniť všetky požadované údaje.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky bez registrácie, odporúčame, aby si na stránke www.ticketportal.sk dokončil registráciu, nakoľko pri zakúpení vstupeniek mu bola registrácia vytvorená a je potrebné konto aktivovať mailom, ktorý klient pri nákupe zadával. Pokiaľ boli vstupenky zaslané kuriérom je nutné ich doručiť na adresu Ticketportal SK s.r.o., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava.

Osobitné podmienky pre žiadosti o refundáciu podľa spôsobu úhrady vstupného:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou): Platba bude vrátená priamo na kartu, z ktorej bola hradená.
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay, ePlatby VÚB, ...): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.
► pri platbe Benefit Plus, Edenred alebo Callio kartou (cez platobnú bránu): Po vybavení žiadosti spoločnosť Benefit plus/Edenred/Callio klientovi pripíše body na jeho konto.
► pri platbe Darčekovou poukážkou Ticketportal, respektíve iným typom poukážky, ktorú je možné využiť na zakúpenie vstupeniek v sieti Ticketportal (prípadný doplatok kartou): Platba bude prevedená v prospech účtu, ktorý klient vyplní v sekcii ``Žiadosť o refundáciu`` v časti ``Spôsob refundácie``.

Financie Vám budú refundované v zákonnej lehote od zaslania žiadosti o refundáciu prostredníctvom Vášho konta.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Za pochopenie ďakujeme.


Top