EROS RAMAZZOTTI

EROS RAMAZZOTTI

Dátum: 27. februára 2010 - 5. októbra 2019
Miesto: Košice, Bratislava

Vstupenky

Sobota
27
Feb 2010
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
EROS RAMAZZOTTI
Štvrtok
9
Máj 2013
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Sobota
5
Okt 2019
20:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
EROS RAMAZZOTTI

Popis podujatia

Eros Ramazzotti ohlásil nový album aj celosvetovú tour!

Talianska pop-rocková hviezda Eros Ramazzotti ohlásil celosvetové turné i blížiaci sa zrod nového štúdiového albumu. Slovensko ovládne taliansky temperament na jeseň budúceho roka! Idol ženských sŕdc, ale aj milovníkov Talianska, Eros Ramazzotti, zverejnil dátumy celosvetového turné k novému albumu Vita Ce Nè, ktorý uzrie svetlo sveta v novembri tohto roku. Názvom albumu vyjadruje, že má život ešte pred sebou! Svoju rovnomennú celosvetovú koncertnú šnúru odštartuje vo februári budúceho roka v Nemecku. Svoje najväčšie hity, ale aj novinky z avizovaného albumu, predstaví na piatich kontinentoch. Na cestách naprieč svetom tak bude neuveriteľných osem mesiacov!

Charizmatický spevák ani tento raz nevynechá srdce strednej Európy a slovenskému ľudu priblíži taliansky temperament v hlavnom meste 5.10.2019. Päťdesiatštyriročný rodák z Ríma známy svojimi veľkolepými produkciami a efektnými pódiovými scénami i projekciami na štadióne Ondreja Nepelu ponúkne veľkolepú show, ktorej súčasťou bude okrem noviniek i prierez jeho 35 ročnej hudobnej kariéry.

Slováci sa môžu tešiť tiež na najznámejšie hity, ktoré sa na našom území stali notoricky známe. Spolu so spevákom si publikum zaspieva aj Fuoco nel fuoco a Piu bella cosa, L’Aurora, Un‘ altra te, či Dove c‘ é musica. Určite nebude chýbať ani mega hit Se bastasse una canzone, ktorý Slováci s obľubou komolia a vytvárajú si vo svojich interpretáciách vlastné, často krát veľmi úsmevné texty.

Držiteľ vstupenky imobilný doprovod imobilného sa musí pred vstupom na podujatie preukázať platným preukazom ZŤP.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

INFORMÁCIE K PODUJATIU EROS RAMAZZOTTI – 5. 10. 2019 (sobota)

INFORMÁCIE K PODUJATIU EROS RAMAZZOTTI – 5. 10. 2019 (sobota)
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava


ČASOVÝ PLÁN:
18.00 hod. otvorenie brán
20.00 hod. EROS RAMAZZOTTI 
22.00 hod. koniec

VSTUPY:
Do priestorov štadióna je vstup možný len s platnou vstupenkou. Vstup do sektorov A, B, C29, Státie FOS a Státie je cez výsuvné schody z Námestia pri zimnom štadióne a do Skyboxov z bočnej strany štadióna – Trnavská cesta (pri tréningovej hale). Prístup pre zdravotne hendikepovaných je z Námestia pri zimnom štadióne a vstup je označený symbolom. Pri vstupe sa musia preukázať preukazom ZŤP. 

PARKOVANIE:
Parkovacie miesta sa nachádzajú priamo v podzemnej garáži Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Odporúčame využiť mestskú hromadnú dopravu, taxi služby, prípadne neďaleké parkovisko AXA Arény NTC a priľahlé uličky.

FOTO A VIDEO:
Počas predstavenia platí prísny zákaz fotografovania a filmovania.

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA:
Pre návštevníkov platí prísny zákaz vnášania alkoholu, jedla, omamných látok, fliaš a iných sklenených predmetov, zbraní, kamier, fotoaparátov a predmetov ohrozujúcich bezpečnosť ostatných návštevníkov do priestorov Zimného štadióna Ondreja Nepelu. 

ŠATŇA nie je k dispozícii.

PRVÁ POMOC sa bude nachádzať v hale na ploche pod sektorom A10. 


Ďakujeme za porozumenie a prajeme príjemný hudobný zážitok!


Top