ESENCIA Otvor sa svojej životnej sile

ESENCIA Otvor sa svojej životnej sile

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

ESENCIA

Otvor sa svojej životnej sile

31. 3. 2019

9:00 h - 18:00 h

 Deň s Akadémiou Bios-Medica     

Každý z nás môže dosiahnuť zdravie, šťastie či úspech nepredstaviteľných rozmerov. Zažite inšpiratívny deň plný motivačných informácií, meditácie a návodu, ako sa otvoriť svojej životnej sile prostredníctvom príbehov pozvaných hostí. Otvorte svoju myseľ novému poznaniu a naštartujte váš život pozitívnym smerom. Dozviete sa, ako prestať snívať a začať si plniť svoje sny.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

,,Nebojte sa toho a skúste to." Andrea Ďuržová

Joga: Hodina JOGY bude plná pokoja, pokory a pocitu uvoľnenia od každodenného stresu. Zharmonizujte životnú energiu v princípoch jogovej terapie. Na konci vás čaká odmena v podobe príjemnej relaxácie. Andrejka je certifikovanou lektorkou a predstaviteľkou pohody a vnímania svojho JA v spojitosti s cvičením, ktoré dokáže priniesť do života človeka pozitívnu VIBRÁCIU.

,,Skutočnosť je prítomná v tanci životnej ESENCIE nášho dychu. " Katarína Soleil

Bioenergetický tanec: Precíťte chvíle života začínajúce všade vôkol nás, spoznajte, ako pulzuje život. Katarína Soleil, predstaviteľka zachytávajúca ESENCIU života, je bytosť, ktorá symbolizuje návrat do nevinnosti spojením najsilnejších živlov sveta OHEŇ, VODA, VZDUCH a ZEM.

,,Zvládnutie strachov, dostatok informácií, zdravé telo, hlas intuície a tvorivosť sú základnými faktormi ovplyvňujúcimi pôrod i celkovú kvalitu nášho života." Viera Svarinská

Lotosový pôrod: Vierka do vienka dostala dar - vidieť silné stránky a podporovať rozvoj a rast detí i dospelých. Počatie, tehotenstvo a pôrod sú dôležité momenty. Sama je matkou dvoch detí, prvého syna porodila v pôrodnici, druhú dcéru – lotosovým, ORGAZMICKÝM pôrodom v domácom prostredí.

,,Uvedomte si, že len šťastný a vyrovnaný človek vytvára šťastné prostredie. "Tibor Michalko

Cesta k slobode:  Vďaka kvantovej transformácii  vedomia môže každý z nás dosiahnuť úspech, zdravie, šťastie a lásku nepredstaviteľných rozmerov. Nech sa udialo vo vašom živote čokoľvek, stále sa dajú zmeniť postoje z minulosti, a tým ovplyvniť súčasnosť. Tibor Michalko dosiahol vo svojom živote stav, keď v plnom rozsahu naučil posolstvo pokoja a harmónie vnášať do každodenných činností.

,,Život je ako maliarske plátno... A my máme v ruke všetky farby. " Katarína Soleil

Arteterapia: Harmonizačné obrazy sú vysokofrekvenčné, podporujú cestu k svojmu sebapoznaniu. Kreslenie, tvorenie a farbenie zachytáva krásy ŽIVOTA a PRÍRODY na jednom plátne, pričom obrazy sa tvoria doslova samé, na základe intuície, vnímania a MEDITÁCIE pri ich formovaní.

,, Pri akomkoľvek rozhodovaní nás ovlyvňuje každá farba, každý zvuk, tvar, voňa..." Darina Gajdošová

Farby harmónie: Farebno-slovná asociačná technika meria pracovné a životné návyky pomocou FAREBNEJ škály. Na základe tohto konceptu spoznáte svoje podvedomé postoje k MOTIVÁCII, komunikácii, stresu a ďalším ukazovateľom, ktoré súvisia s vaším potenciálom. Tieto podnety majú za následok chemické reakcie, ktorých výsledkom sú EMÓCIE. Emócie sú prítomné pri každom našom kroku, či už v pracovnom alebo v súkromnom živote. 

,,Čo vyžaruješ, to priťahuješ." Maria Qanil

Bylinky pre tok energie v NÁS: Vstúpte s nami do sveta bylín a BIO INTEGROVANEJ MEDICÍNY s majsterkou reiki Oľgou Ricotti. Jej filozofia je založená na celostnom prístupe k človeku, vníma človeka ako jeden celok. Keď správne funguje prepojenie tela a mysle, ide o základný predpoklad zdravia. Oľga pochádza zo slovensko-talianskej rodiny. Dlhodobo žila v strednom Taliansku, kde mala možnosť prehĺbiť štúdiá fytoterapie a Bachových kvetových esencií (Bachovu terapiu študovala aj v Prahe priamo v „The Bach Centre“). Okrem toho sa venuje bio-terapii, harmonizácii tela a ČAKIER, meditácii, REIKI. Niekoľko rokov strávila v orientálnych krajinách, kde mala možnosť stretnúť sa s ľuďmi, ktorí sa venujú alternatívnym metódam liečenia.

Sprievodný program

,,…táto hudba je terapia
povznáša ducha a okrídluje myšlienky
sloboda, umenie, vedomie, energia
tu a teraz a pritom naveky

v spojení s jedným duchom
v jednote je kráčať jednoducho
v živote k nemu pristupovať jednoduchšie dá sa
a výsledok je jednoducho krása…´´ SUVERENO

Hudobný hosť: Slovenský reper a spevák, ktorý sa rozhodol zmeniť svoj život na základe sebapoznania a lásky k životu. Jediné kritérium bolo otvoriť sa tejto životnej sile.

Výstava obrazov
Spoznajte čaro pocitov premietnutých v obrazoch

 

Moderátorkou dňa je Katarína Soleil.

Miesto konania

Art hotel Kaštieľ Tomášov, kde sa snúbi starobylý štýl s nádhernými pohľadmi na zeleň rozľahlého anglického parku.

Vegetariánsky obed

 Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top