Escape room Útek z väzenia

TheRooms.eu
Escape room Útek z väzenia

Dátum: Escape room 15 Eur/osoba
Miesto: TheRooms.eu, Hlavná 5, Košice

Vstupenky

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Escape room Útek z väzenia
Escape room 15 Eur/osoba

Popis podujatia

Escape room, alebo úniková izba, vám v časovom limite 70 minút prináša unikátny zážitok, na ktorý tak skoro nezabudnete! Predstavte si, že ste zamknutí v miestnosti, odkázaní len na racionálne uvažovanie a na pomoc svojich priateľov. Cieľom Escape room je spolupracovať, hľadať indície, riešiť najrôznejšie hlavolamy či zaujímavé hádanky, a nakoniec tak uniknúť z miestnosti späť do reality! Každá roomka je jedinečná, a vám sa tak naskytá možnosť vybrať si tému z naozaj širokého spektra ponúk, ktoré sme pre vás pripravili.

Lúpež banky možno nebol najlepší nápad ako sa rýchlo dostať k peniazom. 25 rokov na tvrdo v prísne stráženej väznici Fox River, kde sú držaní tí najhorší zločinci, je dosť dlhá doba. Zároveň ale ponúka na výber v zásade 2 možnosti. Za prvé, zhniť tam s tými odpornými ksichtami a možno na dôchodku výjsť von. Alebo druhá možnosť je nakloniť trochu misku šťasteny vo svoj prospech a risknúť útek.
Hlavný bachar nieje z najpoctivejších a rád si privyrobí niečo bokom. Za mastný úplatok ste sa dohodli, že o polnoci bude na smene on a dokáže zabezpečiť 70 minút bez dozoru a kamier. Snáď slovo dodrží. Partia je pripravená, náradie poukrývané, peniaze v správnych vreckách, auto má čakať 350 metrov od väznice. Nesmie nastať žiadna chyba. Plán úteku je do bodky premyslený. O pár minút bude polnoc a v každom z nás prebieha boj medzi napätím, zúfalosťou a nádejou. Svetlá zhasli. Kamery sa vypli.

Pre koho je určená?
- Rodiny s deťmi,
- partie priateľov,
- teambuildingy,
- narodeninové oslavy,
- rozlúčky so slobodou.

Pre 2 - 8 hráčov.
Jedna osoba: 15 Eur

Dĺžka: 70 minút

Vstupenka je platná 3 mesiace od zakúpenia.

Viac o hre ako aj spôsob ako rezervovať hru nájdete na https://www.therooms.eu 

V prípade otázok, nám môžete napísať na info@therooms.eu Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top