FANTASYLAND

FANTASYLAND

Dátum: 18. januára 2019
Miesto: Boccaccio Club, Bratislava

Vstupenky

Piatok
18
Jan 2019
22:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
FANTASYLAND
Boccaccio Club

Bratislava

Popis podujatia

✯ FANTASYLAND ✯ | 18.01.2019 | BOCCACCIO CLUB BRATISLAVA

Ocitnite sa v krajine zázrakov počas nadpozemského FANTASYLAND už v piatok 18. januára v Boccaccio Club Bratislava, na ktorom zahrá trojica DJs Aleksandar Vidakovic, Vandal Steve (SRB) a Giova (ITA).

V piatok ta čaká top žúrka v Boccaccio Club v Bratislave. My sa postaráme o tie najlepšie drinky, tých najlepších DJs a samozrejme tých najlepších party ľudí! Tešiť sa môžeš na špeciálne drink akcie, súťaže, svetelnú show a výber tej najlepšej elektronickej tanečnej hudby.

Všetkých srdečne vítame od 22.00 v najnovšom a najkvalitnejšom klube na Starohájskej 29 v Bratislave: miesto kde o zábavu je postarané!

Vyhraj každý týždeň exkluzívny Boccaccio Signature Cocktail pre teba a dvoch najlepších kamošov. Ako? Odfoť sa v klube, použi HASHTAG #boccacciobratislava, zdieľaj svoju fotku na sociálnych sieťach a sleduj či práve tvoju fotka vyhrá.

✯ Boccaccio REGULAR vstup je 5 EUR
✯ Boccaccio VIP vstup je možné rezervovať cez WhatsApp
✯ Vekové obmedzenie: vstup od 18 rokov
✯ Dres kód: elegant / dress to impress
✯ Adresa: Boccaccio Club, Starohájska 29, Bratislava
✯ Otváracie hodiny: v stredu, piatok a sobotu od 22.00
✯ Parkovanie: bezplatné parkovanie na ulici
✯ Platba: VISA, Mastercard, Maestro, hotovosť
✯ Fajčenie: povolené v priestoroch klubu
✯ WIFI: bezplatné pre návštevníkov klubu
✯ Viac informácií: +421 910 650 777 (iba WhatsApp)

Úplne nové priestory s extra veľkou VIP LOUNGE, originálne drinky, vždy naladená obsluha a tá najlepšia hudba Slovenských a zahraničných DJs a to každý týždeň v stredu, v piatok a v sobotu od 22.00 do rána. Tešiť sa môžete okrem hudby a skvelých DJs na originálne SHISHA menu a ďalej sa postarajú krásne tanečnice, pestrá svetelná show a CO2 efekty o úžasný zážitok.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Na mape

Top