FANTASYLAND

FANTASYLAND

Dátum: 18. januára. 2019
Miesto: Boccaccio Club, Bratislava

Vstupenky

Piatok
18
Jan 2019
22:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
FANTASYLAND

Popis podujatia

✯ FANTASYLAND ✯ | 18.01.2019 | BOCCACCIO CLUB BRATISLAVA

Ocitnite sa v krajine zázrakov počas nadpozemského FANTASYLAND už v piatok 18. januára v Boccaccio Club Bratislava, na ktorom zahrá trojica DJs Aleksandar Vidakovic, Vandal Steve (SRB) a Giova (ITA).

V piatok ta čaká top žúrka v Boccaccio Club v Bratislave. My sa postaráme o tie najlepšie drinky, tých najlepších DJs a samozrejme tých najlepších party ľudí! Tešiť sa môžeš na špeciálne drink akcie, súťaže, svetelnú show a výber tej najlepšej elektronickej tanečnej hudby.

Všetkých srdečne vítame od 22.00 v najnovšom a najkvalitnejšom klube na Starohájskej 29 v Bratislave: miesto kde o zábavu je postarané!

Vyhraj každý týždeň exkluzívny Boccaccio Signature Cocktail pre teba a dvoch najlepších kamošov. Ako? Odfoť sa v klube, použi HASHTAG #boccacciobratislava, zdieľaj svoju fotku na sociálnych sieťach a sleduj či práve tvoju fotka vyhrá.

✯ Boccaccio REGULAR vstup je 5 EUR
✯ Boccaccio VIP vstup je možné rezervovať cez WhatsApp
✯ Vekové obmedzenie: vstup od 18 rokov
✯ Dres kód: elegant / dress to impress
✯ Adresa: Boccaccio Club, Starohájska 29, Bratislava
✯ Otváracie hodiny: v stredu, piatok a sobotu od 22.00
✯ Parkovanie: bezplatné parkovanie na ulici
✯ Platba: VISA, Mastercard, Maestro, hotovosť
✯ Fajčenie: povolené v priestoroch klubu
✯ WIFI: bezplatné pre návštevníkov klubu
✯ Viac informácií: +421 910 650 777 (iba WhatsApp)

Úplne nové priestory s extra veľkou VIP LOUNGE, originálne drinky, vždy naladená obsluha a tá najlepšia hudba Slovenských a zahraničných DJs a to každý týždeň v stredu, v piatok a v sobotu od 22.00 do rána. Tešiť sa môžete okrem hudby a skvelých DJs na originálne SHISHA menu a ďalej sa postarajú krásne tanečnice, pestrá svetelná show a CO2 efekty o úžasný zážitok.

Na mape

Top