FELIX SLOVÁČEK 80

FELIX SLOVÁČEK 80

Dátum: 5. mája 2023
Miesto: DK Ružinov - Veľká sála, Bratislava
Adresa: Ružinovská 28, Bratislava

Vstupenky

Piatok
5
Máj 2023
19:00
FELIX SLOVÁČEK 80

Popis podujatia

Felix Slováček oslavuje 80
Piatok piateho piaty o 19.00 hodine

DOM KULTÚRY RUŽINOV

Felix Slováček, vlastným menom Antonín Slováček, sa narodil 23. 5. 1943 v Zlíne. Absolvoval kroměřížske konzervatórium a Janáčkovu akadémiu múzických umení v Brne, predstavuje na českéj hudobnej scéne špičku medzí hráčmi na klarinet a saxofón. Do jeho stáleho repertoáru patria diela ako z oblasti klasickej hudby, tak i jazzu, popu a ako sólový hráč získal mnoho cien na medzinárodných súťažiach. Svoju hudobnú mnohostrannosť vždy preukazoval tiež ako skladateľ a od roku 1983 aj ako šéfdirigent Big Bandu Felixa Slováčka.
Bol členom mnohých orchestrov (Orchester Karla Vlacha) a vystupoval s radou ďalších (Big Band Gustáva Broma, RIAS Radio Big Band, Big Band Radio Copenhagen, WDR Big Band Köln atď.). Pravidelne sa objavoval tiež v programoch Karla Gotta. Ako interpret vážnej hudby vystupoval s mnohými známymi hudobnými telesami v Čechách i v zahraničí – spolupracoval napr. s European Community Chamber Orchestra, slovenskou filharmóniou, drážďanskou filharmóniou, symfonickým orchestrom hesenského rozhlasu a inými. Na svojom konte má viac ako 500 nahraných titulov a takmer 2 milióny predaných zvukových nosičov.
Program bude zložený z najväčších hitov viac ako 60 ročnej hudobnej kariéry jedenej s posledných žijúcich hudobných legiend Československa. Môžete sa tešiť aj na Cirkus Humberto, Sen lásky,  Kdepak ty ptáčku hnízdo máš, Tenkrát na západě, Cirkus Humberto Krev Toulavá, Krstný otec, Zdivočelá země, Trezor, Dám dělovou ránu, Lady Karneval, Včelka Mája......“
Duet s Aničkou Je nebezpečné dotýkat se hvězd...

Prijmite pozvanie na oslavu osemdesiatky
FELIXA ANTONÍNA SLOVÁČKA
a jeho hostí:
ANNA JULIE SLOVÁČKOVÁ
ONDŘEJ PROVAZNÍK
ALEXANDRA

V predaji bude i obmedzený počet vstupeniek, ktoré Vám zabezpečia účasť na osobnom stretnutí s Felixom i jeho hosťami na „pokoncertnej“ párty pri dobrom víne a niečom na „prekusnutie“.

Zľavy: bez nároku na zľavuTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture FELIX SLOVÁČEK 80
picture FELIX SLOVÁČEK 80
picture FELIX SLOVÁČEK 80
picture FELIX SLOVÁČEK 80

Na mape

Top