FERMATA

Blue Note
FERMATA

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 20.06.2018 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom

FERMATA je slovenská art - rocková legenda , ktorá vznikla už v roku 1973 a ktorú netreba zvlášť predstavovať. Po dlhšej odmlke sa opäť vydáva na koncerty a predstaví tak skladby staršie a známe, ako aj veci z novej tvorby a nového CD , ktoré sa pripravuje.

Zloženie:
František Griglák - gitara
Fedor Frešo – basová gitara
Peter Preložník – klávesové nástroje
Maximilián Mikloš - klávesové nástroje
Igor Skovay – bicie nástroje

Vstupné/Entry: 18,00 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.sk

Na mape

Odporúčané

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - FERMATA - 20.06.2018 o 20:00 hod.

Predstavenie FERMATA, ktoré sa malo konať dňa 20.06.2018 o 20:00 hod. v Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V Nové Mesto nad Váhom, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top