Detail info
Close

FRAGILE QUEEN - Benefičný koncert

FRAGILE QUEEN - Benefičný koncert

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

9. ročník, benefičný koncert FRAGILE QUEEN Stará Ľubovňa

Srdečne Vás pozývame na 9. ročník Benefičného koncertu pod záštitou primátora mesta Stará Ľubovňa Ľuboša Tomka, ktorý sa bude konať 20. októbra 2023.

Jeho výťažok bude, ako už tradične opäť venovaný hendikepovaným deťom z mesta a okolia.

Výnimočný bude hudobný hosť – skupina Fragile, ktorá v netradičných aranžmánoch predstaví nesmrteľné hity dnes už legendárnej kapely Queen ktoré doplní zvuk rockovej kapely v zostave: Martin Valihora, Juraj Griglák, Juraj Zaujec, Michal Bugala, Eugen Vizváry a Roland Kaníka.

Koncert trvá 2 hodiny s prestávkou.

Absolútnou novinkou 9. Benefičného koncertu v Starej Ľubovni bude prvý benefičný kalendár, ktorý pred slávnostným večerom uvedie do života primátor mesta a líder skupine Fregile Braňo Kostka. Jeho predajom chce Občianske združenie Kultúra so srdcom pomôcť ďalším 12-tim rodinám, ku ktorým osud nebol priaznivý a potrebujú finančnú pomoc. Výnimočný kalendár spojil 14 ochotných osobností, bežných občanov či študentov z nášho mesta, ktorí neváhali prijať šľachetnú výzvu a svojimi fotografiami v kalendári stvárnia rôzne osobnosti z histórie, filmu či hudby. Tým podstatným je, že výťažkom z predaja pomôžeme deťom so zdravotným znevýhodnením, ktoré budú v kalendári jednotlivo predstavené.

Po dvoch mimoriadne úspešných rozsiahlych česko-slovenských turné s legendárnym Richardom Müllerom prichádzame vďaka spolupráci s festivalom Viva Musica! s novým projektom „Fragile Queen“.

V netradičných aranžmánoch predstavíme nesmrteľné hity dnes už legendárnej kapely Queen: Bohemian Rhapsody, The Show Must Go On, We Will Rock You, Bicycle Race a mnohé ďalšie, ktoré doplní zvuk rockovej kapely v zostave: Martin Valihora, Juraj Griglák, Juraj Zaujec, Michal Bugala, Eugen Vizváry a Roland Kaník.

S myšlienkou prišiel Matej Drlička, riaditeľ festivalu, inšpirovaný našim úspechom s a cappellovou verziou skladby Bohemian Rhapsody.

O koncert bol veľký záujem a kvôli jeho vypredaniu v priebehu necelých troch hodín sa presunul zo Starej Tržnice do NTC. Koncert mal neuveriteľný úspech a tak sa skupina Fragile rozhodla podeliť s týmto nádherným projektom aj s inými mestách a pripravila slovenské turné FRAGILE QUEEN TOUR.

FRAGILE je slovenská vokálna skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV šou. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, skupina FRAGILE interpretuje známe rock/pop/jazzové hity svetových umelcov. Ich najväčšou prednosťou sú tituly súčasnej populárnej hudby. Hitom svetových autorov a interpretov dávajú svojou kreativitou a hravosťou novú tvár. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy.

Fragile tvoria: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Martin Madej a Jožo Hečko. Alternujúcimi členmi skupiny sú: Peter Lacho, Daniela Tomešová a Karolína Majerníková, Anabela Mollová.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture FRAGILE QUEEN - Benefičný koncert
Top