FRANCESCO NAPOLI – DJ PUKI

FRANCESCO NAPOLI – DJ PUKI

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

FRANCESCO NAPOLI – DJ PUKI
Nestárnúca talianská legenda, je svetový formát speváka, ktorý stále koncertuje. Jeho skladby sú známe po celom svete. Hity, ako napr.: Balla Balla, Felicita, Santa Lucia a mnohé iné. Toto vystúpenie si môžete vychutnať u nás v clube HRON.

Dátum: 24.11.2018
Čas: 21.00 hod
Cena: 20€
Vstup od 18 rokov.

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event!
CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.

Na mape

Top