FUNKY PLES X: Košice - The City Of Funk

FUNKY PLES X: Košice - The City Of Funk

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

FUNKY PLES X: Košice - The City Of Funk 

Dátum: 21.4.2023,  brána sa otvára o 19:30, začiatok 20:00
Miesto: Dom Umenia Košice, Moyzesova 66

Od 18 rokov , ZŤP zľava 10% 

FUNKY PLES oslavuje desiate výročie a to nie hocijako, ale opäť s hviezdnym hosťom ako sa patrí. Do Košíc prichádza funková legenda - frontman britskej megaslávnej funkovej formácie DELEGATION - RICK BAILEY, ktorý vystúpi naživo v hudobnom doprovode v košickom Dome umenia už v piatok 21. apríla!
Kapela Delegation a jej líder Rick Bailey pôsobí na hudobnej scéne už takmer 47 rokov a ich hity ako "Wheres The Love", "You and I", "Heartache No.9", "Put a Little Love on Me" a ďalšie poznajú fanúšikovia funky a disco žánru na celom svete.
Okrem headlinera vystúpia na Funky plese aj domáce hudobné a tanečné telesá a DJS (Incognito DJ, ESH DJ a ďalší). Na druhom pódiu vás po celú noc budú zabávať DJS v rytme Disco a Oldies. Skvelá zábava bude pokračovať až do skorých ranných hodín, tešiť sa môžete aj na sprievodný program, polnočnú tombolu a to všetko za podpory moderátora Riša Herrgotta.
V cene vstupenky na sedenie je malé občerstvenie na stoloch. 

Anglická skupina DELEGATION bola založená v roku 1976 a už v roku 1977 bodovala v hitparádach s hitmi ako "Where Is the Love", "Oh Honey". V roku 1979 kapela vydáva svoj druhý album "Eau De Vie" ktorý mal obrovský komerčný úspech a obsahoval hity ako "You and I", "Put a Little Love on Me", "Heartache #9," a "Darling (I Think About You)". Do roku 1982 vydali ďalšie 3 štúdiové albumy. Neskôr v roku 1993 vydávajú menej známy album "Encore". Okrem toho kapela vydala mnoho kompilácií, remixovaných albumov a tanečných singlov ktoré môžeme aj v dnešnej dobe často počuť na diskotékach a v rádiách. Delegation je stále veľmi aktívna na koncertoch ako "Delegation Band" (s pôvodným zakladajúcim členom Rickom Baileyom na čele), ktorá hrá vystúpenia už viac ako tridsať rokov. Rick Bailey s neskutočnou energiou stále skvele spieva a tiež tvorí novú hudbu 

Upozornenie: počet vstupeniek je limitovaný a ich cena sa môže meniť

FB eventTicketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture FUNKY PLES X: Košice - The City Of Funk
Top